slider-1 slider-4

Цікавишся християнством? Шукаєш Бога і його правдивої Церкви? Маєш питання, на які нелегко знайти відповіді? Твій розум вимагає розуміння твоєї віри?  Тоді для тебе є Добра Новина.

 

 

Якісну теологічну освіту можна, нарешті, заочно здобути і в Україні! Три роки тому у Брюховичах біля Львова розпочав роботу Теологічний Інститут імені св. Йосифа Більчевського. Програма навчання допоможе знайти відповіді на багато різнопланових запитань, починаючи від існування Бога, автеничності Біблії і Церкви, закінчуючи психологічним консультуванням і духовними порадами в кризових ситуаціях.

Кілька слів про навчання у цьому закладі:

Викладачі: спеціалісти біблістики, догматики, моральної теології, психології, педагогіки та інших супутніх дисциплін, гості з  католицьких університетів Польщі. Високий рівень викладання, лояльність до студентів, цікавий план занять, несподівані завдання. Щороку відбуваються біблійний, філософський та педагогічний симпозіуми.

Колектив: більшість студентів – дорослі люди, які вже мають вищу освіту, сімї, дітей, тому особливо цінують можливість навчатись і розвиватись, хоча серед студентів є і такі, які нещодавно закінчили школу. В Інституті можуть також навчатись і монахині, це збагачує колектив і допомагає взаємному пізнанню і розумінню між мирянами і богопосвяченими особами.

Графік навчання: виклади відбуваються двічі на місяць від вечора пятниці до недільного обіду, тому такий план ідеально підходить людям, які працюють, чи студентам, які навчаються ще на стаціонарах інших закладів.  Крім того, розклад навчання відомий на рік наперед.

Умови навчання і проживання: ті студенти, які живуть далеко від Львова, забезпечені місцем для ночівлі у готелі, також працює їдальня, де бажаючі можуть снідати, обідати чи вечеряти – причому за мінімальну і смішну за мірками міста оплату. Заняття відбуваються у новому просторому корпусі Iнституту, навколо - парк для прогулянок і роздумів на свіжому повітрі. Інститут має велику бібліотеку і читальний зал.  Варто додати, що такої низької ціни за семестр навчання на магістерському рівні немає в жодному навчальному закладі України.

Духовна опіка: студенти мають можливість брати участь у Літургії, приступати до Сповіді, поговорити з досвідченим духівником.

І це лише деякі аспекти… Існують такі речі, які неможливо описати словами, наприклад,  атмосфера закладу і велика радість від спілкування в його стінах. Тому якнайкраще саме щодо нашого Iнституту пасують слова апостола Филипа: «Прийди та подивися!» Може це саме те, чого ти шукаєш вже багато років?

Орися Уська