slider-1 slider-4

 

«Саме так, з надією прямувати вперед. Завжди скеровувати погляд у майбутнє, вдивлятися в горизонт з надією, яка завжди приходить від Господа та завдяки нашим старанням на користь кращого світу».

22 грудня 2019 року, перед молитвою «Ангел Господній», Папа Франциск зустрівся з пацієнтами, персоналом та волонтерами педіатричного диспансеру ім. Св. Марти.

читати більше

«Над тими, які живуть у тіні смерті, світло засяяло» (Іс 9,1)

24 грудня 2019 року Папа Франциск звершував урочисту Святу Месу та промовив Боже слово з нагоди Христового Різдва.

читати більше

З лона Церкви-матері цієї ночі знову народився Божий Син, який став людиною. Його ім’я – Ісус, що означає «Бог спасає». 

25 грудня 2019 року з балкону базиліки Святого Петра Папа Франциск виголосив урочисте благословення «Urbi et Orbi».

читати більше

«...в мучеництві Стефана насильство переможене любов’ю, смерть подолана життям: він у годину найвищого свідчення споглядає відкриті небеса й дарує переслідувачам своє прощення»

26 грудня 2019 року, другого дня Різдвяних свят, перед молитвою «Ангел Господній», Папа Франциск звернувся до вірних які зібрались на площі Святого Петра, з навчанням про мученика Стефана.

читати більше

«Нехай же віра Пречистої Діви Марії, яка також вирушила “з поспіхом”, підтримає порив вашої довіри до Її Сина»

27 грудня 2019 року папа Франциск звернувся з посланням до паломників, хлопців та дівчат зустрічі «Тезе», яке відбулося у Вроцлаві з 28 грудня цього року по 1 січня 2020 р.

читати більше

«Повністю відкрита на Божу волю»

29 грудня 2019 року Папа Франциск промовляв до прочан, які зібрались на площі Святого Петра, щоб помолитись молитвою до Пресвятої Богородиці «Ангел Господній», вказуючи на Святе Сімейство з Назарета, яке слугує прикладом для наслідування.

читати більше

Опрацювала Зеновія Щербініна