slider-1 slider-4

Як я готуються до народження Того, Який у центрі святкування?”

18 грудня 2019 року Папа Франциск звернувся зі словом до учасників, що зібралися на загальній аудієнції в залі Павла VI у Ватикані.

читати більше

«Конструктивний та креативний діалог, що ґрунтується на щирості та правді, маючи за мету сприяти дедалі більшій братній солідарності між людьми та всередині глобального суспільства»

19 грудня 2019 року Папа Франциск приймав новопризначених Надзвичайних і Повноважних Послів Сейшельських Островів, Малі, Андорри, Кенії, Латвії та Нігерії, акредитованих при Святому Престолі.

читати більше

«Потрібно допомогти та врятувати, бо всі ми відповідальні за життя нашого ближнього, а Господь вимагатиме від нас звіту в хвилину суду»

19 грудня 2019 року Папа Франциск зустрівся з групою мігрантів, які прибули з таборів грецького острова Лесбос, в рамках гуманітарних коридорів.

читати більше

«Не є просто епохою змін, але зміною епох»

21 грудня 2019 року Папа Франциск скликав найближчих співробітників Римської Курії, очільники якої зібралися у Климентинському залі Ватикану.

читати більше

«Цей досвід закарбувався в моїй пам’яті й змусив замислитися над усмішкою як вираженням любові, що є властивою для людини»

21 грудня 2019 року Папа Франциск зустрівся з працівниками Святого Престолу й Губернаторства Держави-Міста Ватикан у залі Павла VI з нагоди Різдвяних свят.

читати більше

«В цю четверту й останню неділю Адвенту Євангеліє веде нас до Різдва через досвід святого Йосифа, через, здавалося б, постать другого плану, в поведінці якої, однак, зосереджена повнота християнської мудрості»

22 грудня 2019 року, перед молитвою «Ангел Господній», Папа Франциск промовляв до вірян, які зібрались на площі Святого Петра, навчанням на підставі недільного Євангелія від Матея (1, 18-24).

читати більше

Опрацювала Зеновія Щербініна

за матеріалами vaticannews.va