slider-1 slider-4

Розглядати життя деяких людей як «першого сорту», а життя інших «другого сорту» – це соціальний гріх.

3 грудня 2019 року оприлюднили послання Папи Франциска з нагоди Всесвітнього дня людей з інвалідністю, проголошеного ООН ще в 82-му році минулого століття.

читати більше

«Більше щастя – давати, ніж брати»

4 грудня 2019 року, на загальній аудієнції на площі Святого Петра, Папа Франциск звернувся до вірян з повчанням та запропонував прочитати 20 розділ з Діянь Апостолів, після повернення вірян додому.

читати більше

«Пошли Святого Духа! І віднови обличчя землі. Цієї землі!»

4 грудня 2019 року Папа Франциск зустрівся з Радою директорів польської Незалежної профспілки «Солідарність», яка цього року відзначає 40-річчя. Понтифік нагадав слова Папи Йоана Павла ІІ, сказані під час проповіді у Варшаві 2.06.1979 р.

читати більше

Урочистість Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії.

8 грудня 2019 року, в урочистість Непорочного Зачаття, Папа Франциск прибув на Іспанську площу в центрі Рима, на якій встановлено ще 1857 року бронзову статую Марії на високій гранітній колоні, та помолився з вірянами до Діви Марії.

читати більше

«Радію, що зустрічаю вас біля Гробу святого Петра, та прагну разом з Вами дякувати нескінченно доброму Господу, який своєю могутньою рукою визволив вашу Церкву з довготривалих утисків, спричинених радянським режимом»

11 грудня 2019 року Папа Франциск вітав в базилиці Святого Петра паломників з Мукачівської греко-католицької єпархії, які прибули до Ватикану, з нагоди 30-річчя виходу з підпілля.

читати більше

«Господь очищає свою Наречену й навертає нас усіх до себе» 

13 грудня 2019 року, рівно 50 років тому, 13 грудня 1969 року Хорхе Маріо Берґольйо отримав таїнство Священства, а за декілька десятиліть став єпископом Рима.

читати більше

«Бажання показати світові радість милосердя через розмаїття харизм»

13 грудня 2019 року, у Ватикані, Папа Франциск приймав учасників з Франції, представників асоціацій, товариств, доброчинних рухів, присвячених Божому милосердю.

читати більше

«Будьте мужні, не бійтесь! Ось Бог ваш! […] Він прийде й спасе нас»

15 грудня 2019 року, у третю неділю Адвенту Gaudete, перед молитвою «Ангел Господній», Папа Франциск звернувся до вірян зі словом з недільного Євангелія від Матея (11, 2-11).

По завершенні молитви до Пресвятої Богородиці, єпископ Рима поблагословив статуетки Дитятка Ісус, які принесли діти, та всіх присутніх на площі Святого Петра.

читати більше

читати більше

Опрацювала Зеновія Щербініна