slider-1 slider-4

 

У житті немає іншого сенсу, крім того, який людина сама надає йому, розкриваючи свої сили, живучи плідно. Розкривай свої сили, живи серцем… Живи з Богом. У житті немає сенсу, якщо немає життя з Богом. Інакше ти будеш кидатися в різні боки і не знатимеш, чого саме ти прагнеш. Сенс життя у тому, щоб бути в постійному пошуку сенсу життя. Але цей пошук має бути з Богом… Лише Господь відкриє мені очі і допоможе зрозуміти глибокі істини життя… Розкрию свої сили лише із Богом. Господь дав мені їх для реалізації мого покликання. Мою харизму, мої таланти Він дав для реалізації мого покликання – Його плану стосовно мого життя. Лише з Господом я зможу жити плідно. Лише Він надає сенсу, дає розуміння, чому саме так, а не по-іншому.

Так, жити з Богом. Жити вповні. Але дуже часто приходять хвилини розчарування. Я маю зрозуміти одну важливу істину: «Життя прекрасне своїм розчаруванням». Завдяки розчаруванню я віднаходжу новий сенс, нову мету або просто віднаходжу нові аргументи для того, щоб продовжувати боротьбу… Саме це надає життєвої наснаги і впевненості в собі. Розчарування і падіння в духовному житті – це не проблема, це лише новий урок, який маю засвоїти і продовжувати жити далі. Якщо засвою, знайду вихід із проблеми… А він не завжди такий страшний, як здається… Досвід розчарування вчить жити із усмішкою на обличчі навіть у складні періоди життя.

Знання без застосування мертве. Застійна вода швидко стає затхлою, а інертне знання – втрачає силу. Досвід життя потрібно використовувати, а не ставати на ті ж самі граблі. Якщо не навчуся із випробувань, розчарувань і падінь робити висновки, то не проживу життя змістовно. Я маю право вибору. Це право ушляхетнює мене. Воно вчить відповідальності за свої вчинки. Можливість вибору робить людину людиною. Однак саме це найбільше ускладнює людині життя.

Юрій Канюк