slider-1 slider-4

«Насправді університет передбачає не лише вишкіл, а й виховання, яке виходить від людини і скероване до людини»
14 листопада 2019 року, у залі Павла VI, у Ватикані, Папа Франциск прийняв викладачів, адміністрацію, технічних працівників, студентів та їхніх батьків Вільного Університету Пресвятої Марії Внебовзяття. 

читати повністю

«Відповідальність за неповнолітніх, за їхню цілісність і майбутнє»

14 листопада 2019 року Папа Франциск зустрівся з учасниками міжнародної зустрічі на тему: «Сприяти гідності в цифровому просторі дитини. Від теорії до практики».

читати повністю

Великий імам у прибув до Ватикана

15 листопада 2019 року Папа Франциск прийняв на аудієнції Великого імама Ахмеда Аль-Таїба. Під час зустрічі обговорили діяльність комітету з втілення «Документа про загальнолюдське братерство».

читати повністю

«Майбутнє – це історія дітей»

16 листопада 2019 року, Папа Франциск приймав дирекцію та адміністрацію медперсоналу ватиканської педіатричної лікарні «Дитятка Ісуса» і маленьких пацієнтів з рідними.

читати повністю

«Щодня прямувати вперед, зосередивши погляд на тому, що не проминає: на Господі і на ближньому»

17 листопада 2019 року, у Базиліці святого Петра, Папа Франциск промовляв до вірних під час Святої Меси з нагоди ІІІ Всесвітнього дня бідних.

читати повністю

«Господь кличе нас співпрацювати в будуванні історії, стаючи разом з Ним миротворцями та свідками надії на майбутнє спасіння та воскресіння»

17 листопада 2019 року Папа Франциск навчав вірян, які зібралися на площі Святого Петра, щоб разом із Папою молитись до Пресвятої Богородиці «Ангел Господній».

читати повністю

Опрацювала Зеновія Щербініна