slider-1 slider-4

 

«Нехай же місяць листопад, присвячений згадуванню померлих і молитві за них, буде для всіх нагодою переосмислювати значення людського існування та вічного життя»

6 листопада 2019 року, після загальної аудієнції перед молитвою «Отче наш», Папа Франциск звернувся до паломників з нагоди місяця листопада, присвяченому померлим.

читати повністю

«Для побудови сучасності та майбуття нашої планети, необхідний чесний і плідний діалог, здатний прислухатися до різних потреб та вільний від особистих інтересів, а також дух солідарності і креативності»

7 листопада 2019 року кардинал П’єтро Паролін зачитав послання Папи Франциска, скероване до учасників країн, що підписали Монреальський протокол.

читати повністю

«Наш світ потребує перемін, які б оберігали життя, що перебуває під загрозою, та захищали б найслабших»

7 листопада 2019 року Папа Франциск зустрівся з учасниками Міжнародного Конгресу Товариства Ісуса.

читати повністю

«Святість, що виявляється у конкретних вчинках доброти, солідарності та оздоровлення, промовляє до серця та підтверджує автентичність нашого учнівства»

8 листопада 2019 року Папа Франциск приймав делегацію «Армії спасіння» на чолі з Генералом Браєном Педлом.

читати повністю

«Сьогодні в особливий спосіб наші суспільства покликані подолати таврування тих, які зробили помилку, замість того, щоб запропонувати їм допомогу та необхідні ресурси для гідного життя»

8 листопада 2019 року Папа Франциск зустрівся з учасниками міжнародних регіональних та національних відповідальних за в’язничне капеланство.

читати повністю

«Зберегти нашу віру живою і свідомою, незважаючи на переміни часів і ситуацій»

9 листопада 2019 року Папа Франциск висловив вдячність та пошану Папі-емеритові Бенедикту ХVI з нагоди цьогорічних лауреатів «Премії Рацінґера».

читати повністю

«Ніхто не може покласти іншої основи, крім уже покладеної, а нею є Ісус Христос»

9 листопада 2019 року Папа Франциск очолив Святу Месу в Латеранській базиліці Святого Йоана в Римській дієцезії.

читати повністю

«Сьогоднішній євангельський уривок (див. Лк 20, 27-38) подає нам чудове повчання Ісуса про воскресіння»

10 листопада 2019 року, перед молитвою до Богородиці «Ангел Господній», Папа Франциск навчав вірних фрагментом з недільного Євангелія святого Луки.

читати повністю

Опрацювала Зеновія Щербініна