slider-1 slider-4

 «Екологія – це екологія людини й усього творіння, а не лише його частини» 

16 жовтня 2019 року, в газеті «Corriere della Sera» було опубліковано уривки з нової книги Папи Франциска «Наша Мати Земля. Християнське бачення викликів, пов’язаних з довкіллям», яка 24 жовтня цього року вийде у світ у ватиканському видавництві.

читати повністю

Папа Франциск: «Щоби народи отримували звіщення Ісуса у своїй власній культурі»

17 жовтня 2019 року Папа Франциск, кардинал Клаудіо Гуммес та Архієпископ Порто-Вельйо Роке Палоскі зустрівся з групою індіанців з амазонського регіону.

читати повністю

Папа Франциск: «Дорогі діти, в той час як молитеся святий Розарій за єдність і мир, пам’ятайте, що в одному із зерняток також і я єднаюся з вами!»

18 жовтня 2019 року, Папа Франциск звернувся до ініціаторів вервиці, а саме до учасників-дітей, які молились саме цього дня жовтня в рамах ініціативи Папської Фундації.

читати повністю

«Mater Amazonia – Глибоке дихання світу»

18 жовтня 2019 року, Папа Франциск взяв участь в інагурації відкриття Етнологічного Музею «Anima mundi».

читати повністю

«З любов’ю іди до всіх, бо твоє життя – це цінна місія: не тягар, який слід знести, але – дар» 

20 жовтня 2019 року Папа Франциск очолив Святу Месу в базиліці Святого Петра та проголосив проповідь приурочену Всесвітньому місійному дню.

читати повністю

«Маріє, Мати всіх народів, кожного дня супроводжуй і захищай місіонерів Євангелія»

20 жовтня 2019 року Папа Франциск перед молитвою «Ангел Господній» промовляв до прочан з балкону Апостольського Палацу, роздумуючи над другим Посланням Апостола Павла до Тимотея (2 Тим 3, 14 – 4, 2).

читати повністю

Опрацювала Зеновія Щербініна