slider-1 slider-4

 

«З любов’ю чувайте над усією отарою, в якій Святий Дух поставляє вас управляти Божою Церквою, в Ім’я Отця, образ якого уприсутнюєте, в Ім’я Ісуса Христа…»

4 жовтня 2019 року в базилиці Святого Петра Папа Франциск рукоположив чотирьох єпископів, які служитимуть Апостольській Столиці.

читати більше

Папа Франциск прийняв Голову Європейської Ради

5 жовтня 2019 року Папа Франциск прийняв Дональда Туска, що є Головою Європейської Ради, опісля Дональд Туск зустрівся з кардиналом П’єтро Пароліні, Державним Секретарем Святого Престолу.

читати більше

«Церква є місійною, бо Бог є першим місіонером» 

5 жовтня 2019 року, Папа Франциск приймав учасниць 37-ї Генеральної Капітули Згромадження Ісуса і Марії. 

читати більше

«Спроможність бути чесними в нашому служінні»

5 жовтня 2019 року, в базиліці Святого Петра у Ватикані, Папа Франциск очолив Святу Месу, та відзначив 13 ієрархів кардинальською відзнакою.

читати більше

Бенедикт XVI нагадав про важливість вірності Папі

5 жовтня 2019 року Папа Франциск разом з новими 13 кардиналами відвідали Бенедикта XVI та отримали благословення від Папи Франциска та Бенедикта XVI.

читати більше

«Святий апостол Павло, найбільший місіонер в історії Церкви, допомагає нам творити Синод»

6 жовтня 2019 року у Ватикані, в базилиці Святого Петра, Папа Франциск очолив Свято Месу, проповідуючи з нагоди відкриття Синоду, присвяченого євангелізації в Амазонському регіоні.

читати більше

«Якщо би ви мали віру, хоч як зерно гірчичне, сказали б цій шовковиці: “Вирвися з корінням і посадися в морі, – і вона б послухала б вас”» (пор Лк 17,6)

6 жовтня 2019 року, з нагоди відкриття Надзвичайної Асамблеї Синоду Єпископів, разом з вірними Папа Франциск помолився «Ангел Господній», та навчав на підставі фрагменту з недільного Євангелія від Луки (17, 5-10).

читати більше

Опрацювала Зеновія Щербініна