slider-1 slider-4

«Разом досвідчувати Бога, аби виявляти Його світові»

13 вересня 2019 року відбулася зустріч Папи Франциска та учасників Генеральної Капітули Ордену Святого Августина. Під час розмови Папа Франциск нагадав слова Папи Павла VI з Апостольського повчанняEvangelica testificatio”.

читати текст повністю

«Лист Святішого Отця до Константинопольського Патріарха Вартоломея І»

13 вересня 2019 року опубліковано лист Папи Франциска до Константинопольського Патріарха, в якому пояснювались причини дару фрагментів мощей св. Петра 29 червня 2019 року Патріархові Вартоломею І.

читати текст повністю

«Господь хоче, щоб ми були лагідними сіячами Євангелія любові»

14 вересня 2019 року Папа Франциск зустрівся з католицькими єпископами східного обряду, серед них і з України, яка з 12 по 14 вересня відбувалася в Папській українській колегії святого Йосафата на тему: «Екуменічна місія Східних католицьких Церков Європи в сьогоденні».

читати текст повністю

«Прошу вас, не забувайте про те добро, яке ви можете чинити кожного дня. Ваша поведінка, ваші наставлення, ваші погляди є дуже цінними»

14 вересня 2019 року, на площі Святого Петра, Папа Франциск звернувся до працівників Пенітенціарної поліції, керівників в’язниць, капеланів та волонтерів, які служать у в’язницях.

читати текст повністю

«Бо це ми, кожен із нас, є тим наново пригорнутим сином, тією віднайденою монетою, тією приголубленою овечкою, взятою на плечі. Він кожного дня чекає, коли ми помітимо Його любов»

15 вересня 2019 року, на площі Святого Петра, перед молитвою «Ангел господній» Папа Франциск звернувся до прочан фрагментом з недільного Євангелія віл Луки (15,1-32).

Опісля Папа Франциск, прокоментував обмін полоненими, та продовжує молитися за мир в Україні.

читати текст повністю

читати текст повністю

Опрацювала Зеновія Щербініна