slider-1 slider-4

14-19 липня 2019 р. у Ченстохові в Польщі відбувся міжнародний форум молоді спільноти «Емануель», в якому брали участь студенти інституту: Семенюк Оксана, Яковенко Юлія, Сагайдачна Софія, а організувала виїзд Щербініна Зеновія.

З привітальним словом під час урочистої Меси звернувся єпископ Андрій Пшибильський: «Наша місія полягає в тому, щоб нести надію в світ до тих, хто зневірився, і Господь нас посилає, дає Благословення»

Головна тема форуму: «Мир Мій даю вам». Щодня ми чули, що мир Господній має бути в кожному серці. «Ідіть в мирі Христовім», – мовить священник під час Меси, і цей мир ми мусимо нести далі, нашим ближнім. Під час форуму відвідали Ясну Гору, де перебуває Чудотворна Ікона Матері Божої Ченстоховської, дякуючи за всі ласки і просячи мир для України, а також в особистих намірах, за священників, організаторів та учасників, за душі в чистилищі, знайомих, ворогів. Меси звершувалися різними мовами: англійською, польською, латинською, німецькою, французькою, угорською, чеською та іншими.

Під час Адорації ми намагалися відчути живого Христа, молячись серцем у тиші. Всі разом співали молитву прослави, танцювали.

Ми вдячні Господу Богу, за те, що ми могли тут бути, а особливо за те, що отримали Скапулярій (Параман) у свято Матері Божої з гори Кармель, до чого нас заохотив своїм свідченням священник кармеліт.

Завершився форум подякою від організаторів, які закликали молитися одне за одного та наголошували «Ідіть і несіть мир».

Софія Сагайдачна