slider-1 slider-4

 

«Як Єпископ Риму, я бажав би ще раз наголосити, що для нас, католиків, мета діалогу полягає в повній єдності в дозволених відмінностях, а не вирівнювання, ні, що більше, поглинання»

28 червня 2019 року Папа Франциск зустрівся з Константинопольським православним архієпископом Тельміським Йовом з делегацією, який прибув до Ватикану на святкування урочистості святих Петра і Павла.

читати більше

«Апостоли Петро та Павло стоять перед нами як свідки… якщо вдамося до коріння їхнього свідчення, то побачимо їх як свідків життя, свідків прощення та свідків Ісуса»

29 червня 2019 року, з нагоди урочистості святих Апостолів Петра і Павла, Папа Франциск навчав, вказуючи на фундамент Церкви, який заклав Ісус Христос.

читати більше

«Ісус дивиться на нас, Він нас любить і нас чекає. Він – безмежна любов і милосердя. З довір’ям приходьмо до Ісуса, Він завжди нам прощає», такі слова написав Папа Франциск 29 червня 2019 року у своєму Твіттері.

читати більше

«Святі Петро та Павло, спомин яких сьогодні святкуємо, іноді зображені на іконах як ті, що підтримує будівлю Церкви. Це нагадує нам слова з сьогоднішнього Євангелія: “Ти – Петро (скеля), і на цій скелі Я збудую Мою Церкву” (Мт 16, 18)»

29 червня 2019 року Папа Франциск у своїй катехезі звернувся до людей, що зібрались на площі Святого Петра, в урочистість Апостолів Петра і Павла, перед молитвою до Пресвятої Богородиці «Ангел Господній». Після молитви до Богородиці Єпископ Рима подякував за присутність делегації Вселенського Константинопольського Патріахату

та поблагословив палії для митрополитів, які прибули до Ватикану.

читати більше

читати більше

«Святий Євангеліст представляє сьогодні трьох дійових осіб, – можемо сказати, три випадки покликання, – які проливають світло на те, що вимагається від людей, які бажають наслідувати Ісуса аж до самого кінця»

30 червня 2019 року. Папа Франциск з катехезою звернувся до мирян, які зібрались на площі Святого Петра, фрагментом з недільного Євангелія (Лк 9, 51-62).

читати більше

«Amoris laetitia» (68)

читати більше

Опрацювала Зеновія Щебініна