slider-1 slider-4

 

«Ісус став хлібом, розламаним для нас і просить нас віддати себе іншим, більше не жити для себе самих, а одні для одних»

20 червня 2019 року, з нагоди урочистості Найсвятішого Тіла й Крові Христа, Папа Франциск написав у своєму Твіттері, коментуючи слова Ісуса Христа, які вказують на Євхаристію: «Хліб живий, що зійшов із неба».

читати більше

«Через утікачів Провидіння дає нам нагоду творити солідарніше, більш братерське суспільство та відкритішу християнську спільноту, згідно з Євангелієм»

20 червня 2019 року, в тому ж Твіттері, Папа Франциск поширив повідомлення, яке стосується життя утікачів, цього дня ООН відзначає Всесвітній день біженців.

читати більше

«Як взаємно берегти одне одного в єдиному людському роді?»

21 червня 2019 року Папа Франциск взяв участь у симпозіумі, що відбувся на Папському Південноіталійському Богословському Факультеті в Неаполі під гаслом «Богослов’я після Veritatis Gaudium в контексті Середземномор’я».

читати більше

читати більше

«Кожен із нас має щось добре, щоб дати іншому, кожен із нас потребує отримати щось добре від іншого»

21 червня 2019 року Папа Франциск промовив у відеозверненні до учасників онлайн-конференції про цькування та кіберцькування, тобто кібербулінґ, кібербуллізм – агресивне переслідування через інтернет та соціальні мережі.

читати більше

«Взяв хліб, поблагословив, і, розламавши його, дав їм. Тоді відкрилися в них очі, і вони Його пізнали» (Лк 24, 30-31). 

22 червня 2019 року Папа Франциск зустрівся на аудієнції з представниками молоді, які прибули в Рим на ХІ Міжнародний молодіжний форум  присвячений втіленню в життя напрацювань ХV Звичайної Асамблеї Синоду Єпископів. Форум відбувався в Римі з 19 по 22 червня цього року.

читати більше

«Перші християнські спільноти часто зображували Господа Ісуса Христа як «лікаря»

22 червня 2019 року, на аудієнції, Папа Франциск прийняв представників Міжнародної Асоціації лікарів-католиків, вказавши на їхню посвяту Пресвятому Серцю Христа.

читати більше

«Сьогодні в Італії та інших країнах відзначається урочистість Пресвятих Тіла та Крові Христа, Corpus Domini»

23 червня 2019 року, в урочистість Тіла та Крові Христа, Папа Франциск звернувся до вірних, фрагментом з Євангелія від Луки (9, 11-17), по закінченню катехези, відбулася молитва «Ангел Господній», а після молитви Папа Франциск проголосив нових іспанських блаженних монахинь-мучениць. На завершення вірні отримали благословення від Святішого Отця.

читати більше

читати більше

«Amoris laetitia» (67)

читати більше

Опрацювала Зеновія Щербініна, за матеріалами vaticannews.va