slider-1 slider-4

 

«Визволи нас від лукавого»

15 травня 2019 року, під час загальної аудієнції, Папа Франциск звернувся до вірян, що зібрались на площі Святого Петра, коментуючи сьоме прохання з молитви «Отче наш».

читати більше

«Я прийшла попередити людство, щоб воно перемінило життя та не засмучувало Бога важкими гріхами. Нехай люди моляться на розарії та чинять покуту за гріхи»

15 травня 2019 року, наприкінці загальної аудієнції, Папа Франциск говорив про Марійний місяць травень, молебень до Пресвятої Богородиці та розарієву молитву, про яку просила Марія під час об’явлень у Фатімі.

читати більше

«Народи, ідеї та кордони в русі»

15 травня 2019 року Папа Франциск привітав учасників 24-ї зустрічі Міжнародного Комітету Католицько-Єврейського Порозуміння – платформи для діалогу, створеної 1970 року Комісією Святого Престолу.

читати більше

«Освіта – це право всіх, також і бідних»

16 травня 2019 року Папа Франциск приймав членів Згромадження Братів Християнських Шкіл, засновником якого є святий Жан-Батист де Ла Салль.

читати більше

«Кожного, якою б не була його інвалідність, любить Бог і кличе бути учасником світу братерства, справедливості та миру».

Такими словами звернувся Папа Франциск 16 травня 2019 року до членів спільнот у посланні, яке надіслав учасникам похорону засновника рухів «Ковчег» та «Віра і світло» Жана Ваньє, що помер 7 травня.

читати більше

«Вірні своїм витокам, ви покликані як сім'я і в дусі сім'ї свідчити про воскреслого Христа любов’ю»

17 травня 2019 року на приватній аудієнції Папа Франциск прийняв учасників Генеральної Капітули Товариства Африканських Місій, яка цими днями відбувалася у Римі.

читати більше

«Ставлення до хворих як до людської особи, а не як чисел»

17 травня 2019 року Папа Франциск прийняв членів Католицької Асоціації Медпрацівників у рамках відзначення 40-річчя заснування Асоціації.

читати більше

«Викидати їжу – це те саме, що викидати людей»

18 травня 2019 року Папа Франциск приймав представників європейської благодійної федерації продовольчих банків, з нагоди 30-ї річниці заснування італійської організації «Food Bank».

читати більше

«Покірний журналіст – це сміливий журналіст, вільний від впливів та передсудів. Свобода вимагає мужності»

18 травня 2019 року, папа Франциск приймав представників Асоціації Зарубіжної Преси в Італії. У зверненні до журналістів нагадав слова святого Йоана Павла ІІ та Бенедикта ХVI

читати більше

«Нову заповідь даю вам: щоб ви любили один одного! Як Я полюбив вас, щоб і ви любили так один одного»

19 травня 2019 року, на площі Святого Петра, перед молитвою «Ангел Господній» Папа Франциск промовляв до прочан фрагментом з Євангелія від Йоана (13, 31-33а. 34-35).

читати більше

«Amoris laetitia» (63)

читати більше

Опрацювала Зеновія Щербініна, за матеріалами vaticannews.va