slider-1 slider-4

 

«Щире та великодушне служіння Папі та Церкві»

4 травня 2019 року Папа Франциск приймав нових гвардійців Швейцарської Гвардії, які 6 травня 2019 року будуть складати присягу служити Папі та Церкві, а також їхніх родичів та друзів.

читати більше

Щоб ця земля, обрамлена великою рікою Дунаєм і берегами Чорного моря, дарувала своїм дітям обнадійливе майбутнє.

5 травня 2019 року Папа Франциск прибув до Софії – столиці Болгарії, після перельоту та офіційного привітання Папа прибув до Президентського палацу, на площі відбулася церемонія привітання.

читати більше

читати більше

«Спільність і місія, близькість та звіщення, святі Кирило й Методій мають багато що нам сказати також і в тому, що стосується майбутнього європейського суспільства»

5 травня 2019 року, в Синодальному Палаці Болгарії, Папу Франциска зустрів митрополит Західної і Центральної Європи Антоній, де відбулася зустріч між Єпископом Рима та Патріархом Неофітом і Священним Синодом Православної Церкви Болгарії.

читати більше

«Христос живий! Він живе і хоче, щоб ти жив! Він у тобі, Він з тобою і ніколи тебе не залишає. Він прямує поруч з тобою»

5 травня 2019 року, у софійському соборі св. Олександра Невського, Папа Франциск, Патріарх Неофіт та Священний Синод Болгарської Православної Церкви молилися перед престолом святих Кирила та Методія. На площі спільно помолились «Ангел Господній».

читати більше

«Бог намагається завжди дати новий шанс»

5 травня 2019 року Папа Франциск звершив Святу Месу на столичній площі Князя Александра у Болгарії, де зібралось понад 12 тисяч паломників.

читати більше

«Боже, вчини мене знаряддям твого миру»

6 травня 2019 року, на завершення візиту до Болгарії, Апостольської 29-ої подорожі, під гаслом «Мир на землі», на головній столичній площі Незалежності, відбулася молитва за мир Папи Франциска та представників інших релігій.

читати більше

Опрацювала Зеновія Щербініна, за матеріалами vaticannews.va