slider-1 slider-4

 

«Великопісний шлях привів нас до Пасхи з очищеними серцями, оновленими благодаттю Святого Духа»

10 квітня 2019 року, на загальній аудієнції, Папа Франциск заохотив присутніх, що зібрались на площі Святого Петра, належно приготуватись до переживання Пасхальних таємниць.

читати більше

«Прости нам борги наші, як і ми прощаємо боржникам нашим» (Мт 6, 12)

10 квітня 2019 року, під час загальної аудієнції, Папа Франциск звернувся до вірян з катехизою, яка стосувалась молитви «Отче наш».

читати більше

«Я прийшов, щоб мали життя і щоб мали його вдосталь» (Йн 10, 10)

11 квітня 2019 року, останнього дня міжнародної конференції, присвяченій торгівлі людьми (злочин проти людства), що відбулася в передмісті Риму в м. Сакрофано, представники католицьких організацій та експерти зустрілися з Папою Франциском.

читати більше

«Мир вам!» (Йн 20, 19)

11 квітня 2019 року, у Домі Св. Марти, Папа Франциск зустрівся з політичними і церковними лідерами Судану.

читати більше

«Нести братерство в кожну суспільну сферу»

12 квітня 2019 року Папа Франциск зустрівся з паломниками з Іспанії та членами Братерства Поясу Пресвятої Богородиці Марії з Тортоси, які прибули до Ватикану з нагоди 400-річчя затвердження їхніх статутів Папою Павлом V.

читати більше

Донорство органів, здійснене у морально прийнятних формах, сприяє підтримці культури життя

13 квітня 2019 року Папа Франциск прийняв представників Італійської асоціації донорів органів.

читати більше

«Щоб не перетворитися в папірець, якого вітер носить в різні сторони»

13 квітня 2019 року Папа Франциск зустрівся з молоддю. У залі Павла VI зібралась спільнота римського ліцею «Visconti». Випусниками цього ліцею були: Папа Пій ХІІ та нобелівський лауреат Франко Модільяні.

читати більше

«Якщо ці змовкнуть, кричатиме каміння» (Лк 19,40)

14 квітня 2019 року, на площі Святого Петра, де зібрались паломники та віряни, Папа Франциск очолив Месу Вербної неділі та звернувся до присутніх з Божим словом на підставі Євангелія св. Луки (Лк 22,14-23,56).

читати більше

 «Тож поновлюю свій заклик до молоді й до всіх молитися на розарії за мир, зокрема за мир у Святій Землі та на Близькому Сході»

14 квітня 2019 року, перед молитвою «Ангел Господній», Папа Франциск звернувся до молоді та вірян молитись розарій до Пресвятої Богородиці та просити за мир.

читати більше

«Amoris laetitia» (61)

читати більше

опрацювала Зеновія Щербініна