slider-1 slider-4

 «Чому є багато релігій?»

3 квітня 2019 року на площі Святого Петра, під час загальної аудієнції, Папа Франциск у своєму зверненні до вірян говорив про дводенну подорож до Марокко.

читати більше

«Шануй літніх людей, що є нашою пам’яттю»

3 квітня 2019 року, перед загальною аудієнцією, Папа Франциск зустрівся з групою літніх людей з бельгійського містечка Бонейден.

читати більше

Дбати про об’єктивність, а не прислухатись до чуток

4 квітня 2019 року Папа Франциск зустрівся в апостольському палаці у Ватикані з делегацією католицьких та протестантських журналістів Німеччини, до якої входили представники місцевої Єпископської Конференції.

читати більше

«Оновлення відбудеться тільки тоді, коли ми слухатимемо Господа, дозволимо Йому преобразити нас і чинитимемо добро разом з Ним»

6 квітня 2019 року Папа Франциск прийняв на аудієнції представників харитативної організації «Missionszentrale der Franziskaner» (Місійний осередок францисканців), які прибули до Ватикану з нагоди 50-річчя заснування.

читати більше

«Бог не бажає смерті грішника, але щоб він навернувся і жив»

7 квітня 2019 року на площі Святого Петра, перед молитвою «Ангел Господній», Папа Франциск звернувся до паломників зі своїм навчанням на підставі фрагменту недільного Євангелія (Йн 8, 1-11).

читати більше

«Amoris laetitia» (60)

читати більше

Опрацювала Зеновія Щербініна, за матерілами vaticannews.va