slider-1 slider-4

 

«Дорога Ісуса на Голгофу – це дорога самотності та страждання, яка триває і в наші дні»

25 січня 2019 року Папа Франциск молився «Хресною дорогою» спільно з молоддю, зібраною в Сінта Костьєрі, в Панамі, де проходив Всесвітній День Молоді 2019.

читати більше

Зустріч Папи з представниками школи «Scholas Occurrentes»

В рамках зустрічі ВДМ 2019 Папа Франциск зустрівся з представниками мережі шкіл «Scholas Occurrentes», що в перекладі означає «Близькі школи», яка створена з метою підтримки шкіл усього світу.

читати більше

Несення Доброї Новини вбогим

Під час ВДМ 2019 Папа Франциск проповідував під час Святої Меси в Панамі, на якій були присутні духовенство, семінаристи та богопосвячені особи, фрагментом з Євангелія (Йн 4, 6-7).

читати більше

«Нехай зі мною станеться за Твоїм Словом»

26 січня 2019 року, в «Metro Park» Панами, відбулося нічне чування, де Папа Франциск привітався з понад 600-тисячною молоддю з усього світу, під час цієї нічної молитви молодь роздумувала над промовленим Марією: «Так».

читати більше

«Дитина, що сформувалася та виростала в лоні цієї спільноти, підвелася та взяла слово, щоб звістити та здійснити Божу мрію»

27 січня 2019 року Папа Франциск очолив заключну Святу Месу в Панамі, яка відбулася в парку Йоана Павла ІІ, в якій брали участь 700 тисяч вірних, та були присутні президенти Панами, Коста-Рики, Колумбії, Гондурасу, Португалії та Сальвадору. Папа поблагословив і попрощався з учасниками ВДМ 2019.

Наступна зустріч відбудеться в Португалії.

читати більше

читати більше

Домівка Доброго Самарянина.

27 січня 2019 року Папа Франциск відвідав  Домівку Доброго Самарянина – притулок для хворих на ВІЛ/СНІД у місцевості Хуан Діас, де звершив Святу Месу 34-го Всесвітнього Дня Молоді.

читати більше

читати більше

Опрацювала Зеновія Щербініна, за матеріалами vaticannews.va