slider-1 slider-4

 «Намагайтеся бути насправді справедливими»

16 січня 2019 року, на загальній аудієнції, Папа Франциск звернувся до прочан із закликом про молитву за єдність між християнами.

читати більше

«Авва! – Отче!»

16 січня 2019 року, на загальній аудієнції, Папа Франциск розпочав своє повчальне слово з Послання.Павла до Римлян (8, 15), в залі Павла VI.

читати більше

«Гідне похвали служіння, яке ви щодня несете для Апостольської Столиці та Ватикану»

17 січня 2019 року, в Климентинському палаці, Папа Франциск подякував керівництву та працівникам Інспекторату Громадської Безпеки у Ватикані.

Папа висловив глибоке співчуття з приводу терористичного акту в Колумбії

17 січня 2019 року Папа Франциск висловив глибокий смуток, молився за померлих та поранених від терористичної атаки в столиці Колумбії.

читати більше

«Хлопці й дівчата, дбайте про свої культури!»

18 січня 2019 року Папа Франциск промовив у відеозверненні до тубільної молоді, учасників першого Всесвітнього дня молоді в Панамі.

читати більше

Непорушні цінності Біблії

18 січня 2019 року у Ватикані вийшла друком книжка під назвою «Біблія Дружби. Уривки з Тори/П’ятикнижжя Мойсея, прокоментовані євреями та християнами», що допомагає усвідомити непорушність цінностей юдаїзму та християнства, – зазначив Папа Франциск. Книжку упорядкували Марко Кассуто Морселлі та Джуліо Мікуліні за підтримки Єпископської Конференції Італії.

читати більше

«Традиція є не дилемою, а даром»

19 січня 2019 року Папа Франциск прийняв екуменічну делегацію з Фінляндії, що прибула до Рима з нагоди спрмину святого Генріха Упсальського.

читати більше

«Зробіть, що тільки Він вам скаже». «Ангел Господній». «Click to Pray»

20 січня 2019 року, перед молитвою «Ангел Господній», Папа Франциск звернувся до прочан, які зібрались на площі Святого Петра фрагментом з недільного Євангелія Йоана (2, 1-11).

Після молитви до Пресвятої Богородиці, Святіший Отець звернувся до молоді, наголошуючи, що інтернет – це ресурс нашого часу, та заохотив завантажувати «Click to Pray» і молитись разом.

читати більше

читати більше

Amoris laetitia” (51)

читати більше

Опрацювала Зеновія Щербініна, за матеріалами vaticannews.va