slider-1 slider-4

Здоровя та життя вище економічних благ

29 листопада 2018 року Папа Франциск у своєму посланні, підписаному Державним секретарем кардиналом П’єтро Пароліні, звернувся до учасників форуму Управління ризиками в сфері охорони здоров’я, що проходив у Флоренції.

читати більше

«Дуже важливо підтримувати народну побожність живою»

29 листопада 2018 року, Папа Франциск приймав учасників Міжнародного Симпозіуму настоятелів та працівників санктуаріїв, який відбувався у Папському Латеранському Університеті у Римі.

читати більше

«У світі, зраненому конфліктами, єдність християн є знаком надії»

30 листопада 2018 року Святіший Отець Папа Франциск привітав Константинопольську Церкву та її Главу Вартоломея І з нагоди свята Андрія Первозванного.

читати більше

«Конкретні знаки боротьби з бідністю та сучасними формами рабства»

30 листопада 2018 року Папа Франциск приймав представників Асоціації «Місія Шахбаза Бхатті» з Пакистану, та запевнив, що пам’ятає про християн і меншини цієї країни.

читати більше

«Служіння солідарного волонтерства – це рішення , яке робить нас вільними та відкритими для потреб ближнього»

30 листопада 2018 року Папа Франциск зустрівся з представниками «Центру Волонтерства Солідарної Сардинії», який згуртував різні волонтерські об’єднання цього італійського острівного регіону.

читати більше

«Вживання наркотиків завдає величезної шкоди здоровю, людському життю та суспільству».

1 грудня 2018 року Папа Франциск прийняв в апостолькому палаці на аудієнції учасників Міжнародної Конференції, яка відбувалась у Ватикані з 29 листопада по 1 грудня, на тему: «Наркотики та залежності – перешкода цілісному людському розвиткові».

читати більше

«Хто вірить в Ісуса, той не може сумувати»

1 грудня 2018 року Папа Франциск прийняв 1700 паломників та єпископів, які прибули з дієцезій Удженто-Санта-Марія-ді-Леука та Мольфетта-Рува-Джовідзано-Терліцці. Папа процитував уривок з «Євангелія мужності» Антоніо Белло, якого називали «дон Тоніно», що походив з тих країв.

читати більше

«Очікування славного повернення Христа», «Ангел Господній» та «Свічка миру для Сирії»

2 грудня 2018 року Папа Франциск промовляв до прочан та римлян, які прибули на площу Святого Петра, фрагментом з недільного Євангелія від Луки (21, 25-28. 34-36) про останні дні; він застерігав перед небезпекою егоцентричного стилю життя.

Після молитви до Пресвятої Богородиці «Ангел Господній», Папа Франциск дав початок ініціативі «Свічка миру для Сирії» та країн, які страждають від війни.

читати більше

читати більше

"Amoris laetitia”. Радість любові (45)

читати більше

Опрацювала Зеновія Щербініна, за матерілами vaticannews.va