slider-1 slider-4

 

Коренем всіх переступів є лихі пожадання людського серця

21 листопада 2018 року, на загальній аудієнції Папа Франциск продовжив свої катехези про Декалог: «Не зазіхатимеш на дім ближнього твого…» (Вих 20, 17).

читати більше

День «Pro Orantibus» в Папському Латеранському Університеті

21 листопада 2018 року, в Папському Латеранському Університеті та в базиліці святого Йоана на Латерані відбувся конгрес, в якому взяли участь усі члени затворницьких монастирів з усієї Італії та деяких інших країн.

читати більше

«Спомини» Блаженнішого Йосифа Сліпого

21 листопада 2018 року, під час загальної аудієнції, о. Іван Дацько, Президент Інституту Екуменічних Студій УКУ, представив Папі Франциску італійське видання «Спомин» Блаженнішого Йосифа Сліпого.

читати більше

Вимогливий шлях служіння і відповідальності для мирян

23 листопада 2018 року, Папа Франциск прийняв представників Фундації та різних товариств, які зберігають спадщину праведного Слуги Божого Джорджо Ла Піримера, мера Флоренції 1951-1965 рр., невтомного будівничого миру.

читати більше

Музика – знаряддя для євангелізації

24 листопада 2018 року Папа Франциск звернувся до 8-ми тис. хористів та музикантів з усього світу, зустріч з якими відбулася в залі Павла VI, в контексті ІІІ Міжнародної зустрічі хористів.

читати більше

Зустріч Папи Франциска з семінаристами

24 листопада 2018 року Папа Франциск зустрівся з семінаристами з архідієцезії Аґрідженто, звертаючись до них з промовою на підставі біблійного фрагмент про подорож до Емауса.

читати більше

Урочистість Христа Царя; «Ангел Господній» та молитва в річницю Голодомору в Україні

25 листопада 2018 року на площі Святого Петра Папа Франциск перед молитвою «Ангел Господній», звернувся до вірян з повчанням, основною думкою якого було: «завершенням історії буде вічне Христове Царство».

Після молитви до Пресвятої Богородиці, Папа Франциск молився за Україну в річницю Голодомору, а також просив Господа за мир.

читати більше

читати більше

«Amoris laetitia», Радість любові (44)

читати більше

Опрацювала Зеновія Щербініна, за матерілами vaticannews.va