slider-1 slider-4

Не свідчити фальшивоозначає жити як Божі діти

14 листопада 2018 року Папа Франциск під час загальної аудієнції звернувся до вірян з катехезою на тему Десяти Божих Заповідей. Цього разу катехеза стосувалася восьмої заповіді: «Не свідчи неправдиво проти свого ближнього».

читати більше

«Щоб бути євангелізаторами, необхідно завжди бути близько народу»

15 листопада 2018 року, Папа Франциск прийняв спільноту Папської Латиноамериканської Колегії, складаючи разом подяку Господу за 160-ліття цієї інституції.

читати більше

Орден Святого Гробу в Єрусалимі у Ватикані

16 листопада 2018 року Папа Франциск зустрівся з учасниками Консульти,головної наради членів Великого Магістрату та Місцеблюстителів. Святіший Отець привітав всіх лицарів і дам, подякувавши за доброчинні та духовні ініціативи в Святій Землі.

читати більше

ІІ Всесвітній день бідних

16 листопада 2018 року Папа Франциск, у супроводі архієпископа Руно Фізікелли, відвідав споряджений медпункт на площі Святого Петра з нагоди ІІ Всесвітнього дня бідних, де зустрівся з медиками, волонтерами та пацієнтами.

читати більше

Апостольський Рух Сліпих у Римі

17 листопада 2018 року Папа Франциск прийняв на аудієнції в Климентинському залі Апостольського палацу приблизно 400 членів Апостольського Руху Сліпих, який діє уже 90 років.

читати більше

«Ось увізвав убогий, і Господь вислухав його»

18 листопа 2018 року Папа Франциск пригадав у своєму посланні з нагоди ІІ Всесвітнього дня бідних, що Господь вислуховує крик убогих, а ми покликані ставати знаряддям у Його руках, щоб полегшувати наслідки бідності, які є плодом гріхів, давніх, як сама людина.

читати текст повністю

«В ті дні, після великого горя, сонце померкне, і місяць не дасть свого світла, і зорі падатимуть з неба».

«Ангел Господній»

18 листопада 2018 року, у неділю, на площі Святого Петра, перед молитвою «Ангел Господній», Папа Франциск звернувся до прочан повчанням з недільного Євангелія від св. Марка (13, 24-32), в якому Ісус провіщає події наприкінці світу.

читати текст повністю

"Amoris laetitia”. Радість любові (43)

читати повністю

Опрацювала Зеновія Щербініна, за матерілами vaticannews.va