slider-1 slider-4

Делегація Всесвітнього Конгресу Гірських Євреїв у Ватикані

5 листопада 2018 року Глава Католицької Церкви приймав у Ватикані делегацію «гірських Євреїв» з Кавказу, відомих як «жуури» – це субетнічна група з Дагестану та півночі Азербайджану, представники якої мешкають також в Ізраїлі, США, країнах Європи.

читати більше

Ніхто не є абсолютним володарем благ, а лише адміністратором, володіння – це відповідальність

7 листопада 2018 року, Папа Франциск під час загальної аудієнції, в рамках 12-ї катехези, роздумував над сьомою заповіддю: «Не кради».

читати більше

У Ватикані відбулася зустріч Папи Франциска з Главою Ассирійської Церкви Сходу

9 листопада 2018 року Папа Франциск зустрівся з Мар Ґеварґіса ІІІ, Католікосом-Патріархом Ассирійської Церкви Сходу, який прибув до Ватикану разом із делегацією цієї Церкви.

читати більше

Папа Франциск надіслав привітання на імя Глави єпископату Польщі

10 листопада 2018 року Папа Франциск надіслав привітання з нагоди 100-річчя незалежності Польщі, яке поляки святкують 11 листопада, на ім’я Познанського Архієпископа Станіслава Ґондецького , Глави Конференції Єпископів Польщі.

читати більше

Музика та спів – мова євангелізації

10 листопада 2018 року Папа Франциск зустрівся з членами асоціації «Вихованці неба», які від 1968 року звіщають Євангеліє музикою та співом, організовуючи концерти по всій Італії та Європі.

читати більше

«Господь досліджує серце й дивиться на чистоту наміру».

Молитва «Ангел Господній» та заклик з нагоди 100-річчя закінчення першої світової війни

11 листопада 2018 року, на площі Святого Петра, Папа Франциск звернувся до прочан з зі словом з недільного читання від Марка, коментуючи події біля єрусалимського храму, про справжню, а не показну побожність та жертовність.

Після молитви «Ангел Господній», Намісник Петра, звернувся до присутніх з закликом з нагоди 100-ї річниці завершення першої світової війни – покласти край конфліктам, які досі кровоточать у різних регіонах світу.

 читати більше

читати більше

Amoris laetitia”. Радість любові (42)

читати більше

Опрацювала Зеновія Щербініна, за матеріалами vaticannews.va