slider-1 slider-4

 

«Прагнення прямувати стежками святості на більшу Божу славу»

31 жовтня 2018 року Папа Франциск звернувся з повчальною промовою до прочан під час загальної аудієнції, на площі Святого Петра, напередодні свята Всіх Святих та дня поминання померлих.

читати більше

Американське Біблійне товариство у Римі

31 жовтня 2018 року, перед загальною аудієнцією, Папа Франциск прийняв делегацію Біблійного товариства, що прибула з Америки на щорічні реколекції, темою яких є могутність Божого слова. Це неприбуткова організація, заснована в Нью-Йорку 1816 року, публікує, перекладає та розповсюджує Біблію по всьому світу.

читати більше

Відчути передсмак вічності, для якої ми створені

1 листопада 2018 року, на площу Святого Петра прибула велика кількість паломників, щоб помолитись разом зі Святішим Отцем молитву «Ангел Господній», та послухати його повчальне слово.

читати більше

День памяті та день надії

2 листопада 2018 року Папа Франциск звершив Святу Месу за всіх померлих на Лаврентинському цвинтарі, розташованому на околиці Риму.

читати більше

Звернення Папи Франциска до учасників Форуму щодо міграцій

Папа Франциск у своєму посланні звернувся до учасників VIII Всесвітнього соціального форуму щодо міграцій, який 2-4 листопада відбувався в Мексиці. Тема форуму: «Мігрувати, переносити, будувати й перетворювати».

читати більше

«Слухай, Ізраїлю! Господь наш Бог – єдиний Господь»

4 листопада 2018 року, перед молитвою «Ангел Господній», Папа Франциск промовляв до прочан, коментуючи фрагмент недільного Євангелія від Марка (Мк 12, 28-34): про любов до Господа, та любов до ближнього – вони невіддільні.

читати більше

"Amoris laetitia”. Радість любові (41)

читати більше

Опрацювала Зеновія Щербініна, за матеріалами vaticannews.va