slider-1 slider-4

«Ділитись мудрістю часу»

24 жовтня 2018 року, Папа Франциск зустрівся з молоддю та літніми людьми в Інституті Патристики «Augustiniаnum», що одночасно було представленням книги «Ділитись мудрістю часу», і відповів на запитання молоді та дітей.

читати більше

«Там, де між нами перебуває милосердна любов, зростає також згода і прощення»

24 жовтня 2018 року, на загальній аудієнції, Папа Франциск звернувся до вірних, вказуючи на значення милосердної любові. Він також звернувся до італійських паломників, молоді, хворих, похилих віком, а також до прочан з Польщі, які наступної неділі будуть відзначати Х неділю солідарності з переслідуваною Церквою.

читати більше

Вірність – це спосіб буття, це стиль життя

24 жовтня 2018 року, під час загальної аудієнції, Папа Франциск звернувся до паломників, пояснюючи шосту Божу заповідь: «Не чини перелюбу», де звертав увагу, що будувати подружні стосунки треба на вірності.

читати більше

Синод архідієцезії в Буенос-Айресі

27 жовтня 2018 року Папа Франциск, звернувся у відеопосланні до учасників Синоду архідієцезії Буенос-Айресу, що в Аргентині, та до кардинала Маріо Аулеріо Полі, яку колись очолював Папа Франциск перед обранням на Папський Престол.

читати більше

«Хоч ми є грішниками, наша Мати – Церква є святою», завершення Синоду Єпископів у Ватикані

27 жовтня 2018 року Папа Франциск звернувся з подячним словом до синодальної асамблеї, вказуючи на важливість діяння Святого Духа в такій важливій синодальній праці.

читати більше

«Ангел Господній»

28 жовтня 2018 року, у Ватикані на площі Святого Петра, перед молитвою «Ангел Господній», Папа Франциск поділився думками про пережитий чотиритижневий перебіг подій ХV Звичайної Асамблеї Синоду Єпископів, на тему: «Молодь,віра та розпізнавання покликання».

Після молитви до Пресвятої Богородиці, Святіший Отець навчав на підставі фрагменту з недільного першого читання (Єр 31, 7- 9).

читати більше

"Amoris laetitia”, радість любові (40)

читати більше

Опрацювала Зеновія Щербініна, за матеріалами vaticannews.va