slider-1 slider-4

 Президент Польщі у Ватикані

15 жовтня 2018 року до Ватикану прибув Президент Польщі Анджей Дуда з дружиною та супровідними особами. Зустріч із Папою Франциском пов’язана з 40-ю річницею вибору Папи Йоана Павла ІІ, очільника Католицької Церкви.

читати більше

«Святий Оскар Ромеро зумів досконало втілити образ Доброго Пастиря, що віддає життя за своїх овець»

15 жовтня 2018 року у залі Павла VI відбулася зустріч Папи Франциска з паломниками, які прибули з Сальвадору та Латинської Америки на урочисту канонізаційну Месу архієпископа Сан-Сальвадору Оскара Ромеро, що відбулася напередодні.

читати більше

Молитовне намірення Папи Франциска

15 жовтня 2018 року Папа Франциск усвоєму відеозверненні заохочував молитися впродовж жовтня цього року в намірі оновлення місійного запалу богопосвячених осіб.

читати більше

Папа в своєму посланні до Генерального директора ФАО

16 жовтня 2018 року Папа Франциск звернувся в своєму посланні до Генерального директора сільськогосподарської організації ООН (ФАО) Жозе Граціяно-да-Сілва, зазначаючи, зо варто зосередити свою увагу на допомозі людям, які потерпають від голоду.

читати більше

Папа Франциск прийняв Великого Імама Аль-Азгар

16 жовтня 2018 року Папа Франциск прийняв у Домі Св.Марти у Ватикані Великого Імама мечеті Аль-Азгар, професора Ахмеда Мухаммеда аль-Таїба, який прибув з приватним візитом.

читати більше

Байдужість вбиває

17 жовтня 2018 року Папа Франциск під час загальної аудієнції звернувся до вірних п’ятою заповіддю: «Не убий», вказуючи на те, що не можна зневажати ні чужого, ні свого життя.

читати більше

Про небезпеку шукання «перших місць», та «Ангел Господній»

21 жовтня 2018 року, на площі Святого Петра Папа Франциск коментував фрагмент з недільного Євангелія від Марка (10, 35-45), де Ісус вказує на правдиве служіння, повертаючи своїх учнів від ментальності світу до Божої ментальності. Опісля відбулася молитва до Пресвятої Діви Марії.

читати більше

Передостання неділя жовтня в Католицькій Церкві – це Всесвітній день місій

21 жовтня 2018 року, після молитви «Ангел Господній», з нагоди Всесвітнього дня місій, що відбувся під гаслом: «Разом з молоддю несімо всім Євангеліє», Папа Франциск нагадав про місійність в Церкві, зосереджуючи увагу на молоді і на її ролі в євангелізації світу.

читати більше

“Amoris laetitia”. З Папою Франциском (39)

П’ятий розділ Апостольського напоумлення «Любов, яка стає плідною».

читати більше

Опрацювала Зеновія Щербініна за матеріалами vaticannews.va