slider-1 slider-4

Президент Чорногорії у Ватикані
8 жовтня 2018 року Папа Франциск прийняв в Апостольському палаці у Ватикані Президента Республіки Чорногорія Міло Джукановича, який мав ще зустріч з кардиналом П’єтро Пароліном, Державним Секретарем Святого Престолу.

читати більше

«Вартує прийняти кожне життя, бо вартістю кожної людини є кров самого Христа»

10 жовтня 2018 року, на площі Святого Петра, Папа Франциск звернувся до паломників, які прибули до Ватикану на загальну аудієнцію, щоб послухати катехезу Святішого Отця, темою якої була п’ята заповідь: «Не вбивай!»

 читати більше

Паломники з Кракова у Ватикані

10 жовтня 2018 року Папа Франциск прийняв паломників з Краківської дієцезії, які прибули до Ватикану в контексті сорокаріччя обрання Йоана Павла ІІ Папою.

читати більше

Президент Чилі у Ватикані

13 жовтня 2018 року Папа Франциск прийняв на аудієнції в Апостольському палаці Президента Чилі Себастьяна Піньєру Еченіке, який опісля зустрівся з Державним Секретарем Святого Престолу кардиналом П’єтро Пароліном.

читати текст більше

Папа Франциск зустрівся з Бенедиктом VI напередодні канонізації Павла VI

13 жовтня 2018 року, Папа Франциск зустрівся зі своїм попередником Бенедиктом VI у монастирі Mater Eclesiae, напередодні канонізації Павла VI та шести блаженних.

читати більше

Канонізація семи блаженних у Ватикані та «Ангел Господній»

14 жовтня 2018 року у Ватикані на площі Святого Петра Папа Франциск очолив урочисту Месу, на початку якої зарахував до лику святих Католицької Церкви сімох блаженних: Папу Павла VI, архієпископа Оскара Арнульфо Ромеро, священиків Франческо Спінеллі та Вінченцо Романо, черниць Насарію Іньясію Марч Месу та Марію Катеріну Каспер, мирянина Нунціо Сулпріціо. На завершення канонізації Святіший Отець молився з усіма присутніми до Пресвятої Богородиці.

читати більше

читати більше

“Amoris laetitia”. Апостольське напоумлення Папи Франциска (38)

 
Опрацювала Зеновія Щербініна, за матеріалами vaticannews.va