slider-1 slider-4

У Посланні до китайських католиків та вселенської Церкви

26 вересня 2018 року у Ватикані оприлюднено звернення Папи Франциска до китайських католиків, контекстом цього послання стало підписання 22 вересня цього року тимчасової угоди з китайською владою щодо призначення єпископів.

читати більше

Папа в посланні до учасників Міжрелігійного форуму

26-28 вересня, в столиці Аргентини Буенос-Айресі, яка водночас є всесвітньою столицею екуменізму, відбулася зустріч, в якій брали участь представники різних Церков та організацій. Папа Франциск звернувся до учасників цього форуму зі своїм посланням.

читати більше

Формаційний курс на тему подружжя та сімї у Римі

27 вересня 2018 року, у базиліці святого Йоана на Латерані, у Римі, Папа Франциск промовляв до учасників формаційного дієцізіального курсу подружжя та сім’ї, організатором якого була Римська Рота.

читати більше

«Господь приведе нас до відновлення повної єдності»

28 вересня 2018 року Папа Франциск прийняв 60 учасників Пленарної сесії Папської Ради на приватній аудієнції.

читати більше

Включення осіб з вадами слуху до суспільства

28 вересня 1958 року в Римі вперше відзначався Міжнародний день глухих, який і надалі щорічно відзначається в останню неділю вересня. У 60-ту річницю Міжнародного дня глухих, Папа Франциск подякував організаторам та людям доброї волі, які захищають цінність життя кожного людини, зокрема з вадами слуху.

читати більше

Молімося до Пречистої Діви Марії за Церкву

29 вересня 2018 року Папа Франциск звернувся до вірних через Ватиканський прес-центр, заохочуючи молитися за Церкву до Пресвятої Богородиці на розарії у місяці жовтні, який присвячено Марії.

читати більше

"Amoris laetitia”(36)

Апостольська адгортація: «Любов стає плідною».

читати більше

«Церква росте через свідчення у Святому Дусі» та «Ангел Господній»

30 вересня 2018 року Папа Франциск перед молитвою «Ангел Господній» навчав вірян недільним фрагментом з Євангелія від св. Марка (Мк 9, 39-40).

Після молитви до Пресвятої Богородиці, Святіший Отець виявив солідарність з мешканцями Сулавесі та розповів, що саме цього дня Церква поповнюється ім’ям нового блаженного, священника, вікарія з Марселя, що у Франції – Жана-Батіста Фуко.

читати більше

читати більше

Опрацювала Зеновія Щербініна, за матералами vaticannews.va