slider-1 slider-4

 

ХХV подорож Папи Франциска до країн Балтії – Литва.

22 вересня 2018р., Папа Франциск прибув до Латвії з дводенним візитом, це 37-ма країна відвідин Намісника Петра. У Вільнюсі Святішого Отця зустріли: президент країни Даля Ґрібаускайте, вільнюський архієпископ Ґінтарас Ґрушас і ін. Після цього відбувся візит до санктуарію Матері Божої Остробрамської, та запланована зустріч з литовською молоддю.

читати більше

читати більше

читати більше

У відеопосланні до учасників Міжнародного конгресу катехитів

З 20 по 23 вересня 2018р. у Римі відбувся запланований з’їзд катехитів, на тему «Катехит – свідок таїнства», організований Папською Радою, учасниками якої стало понад 1500 осіб з 48-ми країн. 22 вересня 2018 р. оприлюднено рануше записане відеопослання Намісника Петра.

читати більше

«Пресвята Богородиця, Яка завжди готова прийти нам допомогти, прийти до нас із поміччю»

22 вересня 2018 року, у Вільнюсі, на початку паломництва у Литві, Папа Франциск відвідав санктуарій «Матері Милосердя», відома як «Остробрамська Богородиця», «Брама Світанкової зорі».

читати більше

«Християнське життя завжди проходить через хвилини хрестів, які іноді видаються вічними»

23 вересня 2018 року, в неділю, в литовському парку Сантакос м. Каунаса, Папа Франциск очолив Святу Месу, у якій взяло участь 100 тис. вірян. Меса відбулася на тому самому місці, де 25 років тому очолював Літурію святий Папа Йоан Павло ІІ.

читати більше

Присутність праведника дратує безбожника. Молитва «Ангел Господній»

23 вересня 2018 року, у литовському місті Каунасі, після святої Меси, перед молитвою «Ангел Господній», Папа Франциск звернувся до вірних зі своїм повчальним словом, на підставі фрагменту Книги Мудрості, в якому розповідалося про переслідуваного праведника.

читати більше

Зустріч Папи Франциска з литовським духовенством

23 вересня 2018 року, в рамках візиту Святішого Отця до країн Балтії, у Литві, відбулася зустріч в катедральному соборі Каунаса з єпископами, священиками, богопосвяченими особами та семінаристами, братня розмова відбулася у формі Літургії Слова.

читати більше

Опрацювала Зеновія Щербініна,  за матеріалами vaticannews.va