slider-1 slider-4

 

«Божа лагідність допомагає нам зрозуміти, що любов є сенсом життя»

13 вересня 2018 року Папа Франциск приймав учасників симпозіуму «Богословя лагідності згідно з Папою Франциском», який був запланований на 14-16 вересня в Ассізі.

read more

«На початку вашого служіння, прошу вас поставити Бога у центрі»

13 вересня 2018 року, у четвер, на аудієнції в апостольському палаці, Папа Франциск мав зустріч з нововисвяченими єпископами Католицької Церкви, які з’їхались з усього світу на формаційний курс для єпископів, які отримали свячення впродовж останніх двох років.

read more

«Нові шляхи для здійснення великодушної та відповідальної солідарності, накреслюючи шляхи пастирської братерської співпраці»

Апостольський нунцій передав Папське вітання учасникам Пленарної Асамблеї Ради Єпископських Конференцій Європи, яка відбувалась з 13 по16 вересня 2018 року в Польщі, у місті Познані.

read more

«Гоподи, вчини,щоб я ніс прощення туди, де панує ненависть, єдність – де панує розбрат»

14 вересня 2018 року, Папа Франциск приймав учасників конференції, присвяченій гуманітарній кризі в Сирії та Іраку.

read more

«Справжня велич – це стати малим та слугою»

14 вересня 2018 року відбулася зустріч Папи Франциска з учасниками Генеральної Капітули Ордену Братів Менших Капуцинів, яка тривала з 27 серпня по 16 вересня, метою якої був вибір нової Головної Управи, та важливий документ виховання богопосвяченої особи в дусі Євангелія.

read more

З Пресвятої Євхаристії черпаємо Христову любов, «щоб нести її на дороги світу»

15 вересня 2018 року, з одноденним паломництвом слідами блаженного о.Піно (Джузеппе) Пульїзі, Папа Франциск прибув на Сицилію, звертаючись до вірних дієцезії П’яцца-Армеріна. У цьому паломництві Святіший Отець пообідав з бідними, відвідав парафію, де служив дон Піно, та звернувся до сицілійської молоді в Палермо.

read more

read more

read more

read more

«Віра, яка применшується до формул – це короткозора віра», «Ангел Господній».

16 вересня 2018 року, перед молитвою «Ангел Господній», Папа Франциск звернувся з навчанням до вірних, які прибули на площу Святого Петра, фрагментом з Євангелія від Марка: «Ким я є для тебе?», «Ким є Ісус».

Після молитви до Пресвятої Богородиці, Папа Франциск подарував паломникам 40 тисяч розпять.

read more

read more

Опрацювала Зеновія Щербініна, за матеріалами vaticannews.va