slider-1 slider-4

 «Лише у Бозі душа моя має спочинок» (Пс 62,2)

5 вересня 2018 року, з нагоди загальної аудієнції, яка відбулася на площі Святого Петра, Папа Франциск виголосив свою катехезу, пояснюючи яким є «фальшивий і справжній відпочинок».

читати текст повністю

«Богопосвячення вдівства для Господа, є даром для Церкви»

6 вересня 2018 року Папа Франциск прийняв паломництво вдів, які присвятили себе служінню Господу та Церкві, показуючи цим приклад віри в Христа.

читати текст повністю

«Сім’я – як головна дійова особа суспільного життя»

7 вересня 2018 року, в залі Павла VI у Ватикані, Папа Франциск зустрівся з членами Італійської Асоціації Батьків, якій виповнилося 50 років.

читати текст повністю

Міжнародний союз бенедиктинок у Ватикані

8 вересня 2018 року Папа Франциск прийняв на аудієнції черниць-бенедиктинок, вказавши на їхню харизму, заохотивши й надалі залишатись гостинними, у такий спосіб приймаючи Христа, як говорить фрагмент Євангеліє від Матея: «Чужинцем був, і ви прийняли мене».

читати текст повністю

«Таїнство служіння єпископа, має мати риси Доброго Пастиря»

8 вересня 2018 року Папа Франциск прийняв на аудієнції учасників семінару новопризначених єпископів. Звертаючись до 75-ти єпископів, Намісник Петра пригадав про основні елементи єпископського служіння.

читати текст повністю

Чудо оздоровлення глухонімого: «Еффата!», та «Ангел Господній»

9 вересня 2018 року Папа Франциск із вікна Апостольського палацу, перед молитвою «Ангел Господній», промовляв до вірних, навчаючи фрагментом з Євангелії Марка, вказуючи на глухонімого, якого уздоровлює Ісус.

Після молитви до Пресвятої Діви Марії, Святіший Отець згадав нещодавно беатифіковану сестру Альфонсу-Марію Еппінгер, засновницю Згромадження Сестер Найсвятішого Спасителя.

читати текст повністю

Опрацювала Зеновія Щербініна, за матеріалами vaticannews.va