slider-1 slider-4

 

Папа Франциск зустрівся з молодими єзуїтами

1 серпня 2018 року, перед загальною аудієнцією, Святіший Отець зустрівся з єзуїтами, які беруть участь в зустрічі «European Jesuits in formation». Спілкуючись з ними, він звернув увагу на безробіття у суспільстві та на рольТовариства Ісуса у світі

читати текст повністю

Папа Франциск заохотив провести відпустки з користю для душі

1 серпня 2018 року Папа Франциск під час загальної аудієнції звернувся до паломників з різних куточків світу їхньою мовою, та закликав пам’ятати про Бога навіть під час канікул.

читати текст повністю

«Не матимеш інших богів крім мене»

1 серпня 2018 року, після липневої перерви загальної аудієнції, Папа Франциск вказав на одну з перших Божих Заповідей, яка в нас час є актуальною, різні прив’язаності, ідеї вимагають більше жертв, вимагають ідолопоклонства, але віра в Триєдиного Бога може звільнити нас від поганства.

читати текст повністю

Ісус спроможний вдовільнити найглибший голод нашого серця» та молитва «Ангел Господній»

5 серпня 2018 року, Папа Франциск звернувся з євангельським навчанням, на підставі слів св. Йоана (Йн 6, 24-35), і вказав на Господа, який нагадує, що Він нас насичує більше ніж матеріальний хліб, тому мусимо дбати про живі стосунки з Господом, «хлібом життя».

Після молитви «Ангел Господній», перед благословенням прочан, Святіший Отець нагадав про блаженного Папу Павла VI, який сорок років тому відійшов до Господа.

читати текст повністю

Опрацювала Зеновія Щербініна за матеіралами vaticannews.va