slider-1 slider-4

 У липні скасовано загальні аудієнції з Папою Франциском

3 липня 2018 року прес-центр Ватикану повідомив про те, що у липні Папа Франциск не проводитиме загальні аудієнції та зустрічі з паломниками по середах аж до серпня.

читати текст повністю

Папа Франциск прийняв Главу УГКЦ

3 липня 2018 року Папа Франциск прийняв Владику УГКЦ Блаженного Святослава Шевчука з нагоди ювілею 1030-річчя Хрещення Русі-України.

читати текст повністю

«Спільний дім», яким є наша планета, невідкладно потребує відновлення

6 липня 2018 року у Ватикані в Апостольському палаці відбулася зустріч Папи Франциска з учасниками конференції, присвяченій триріччю енцикліки “Laudato si’”, стосувалася вона відповідальності та обов’язку дій щодо спасіння життя на землі.

читати текст повністю

Солідарність та милосердя

6 липня 2018 року у Ватикані у базиліці Святих Петра і Павла, відбулася Свята Меса, яку очолив Папа Франциск. Вона була присвячена міграції та біженцям

читати текст повністю

«Хай запанує мир, – що є плодом відкритого діалогу, без боязні відмінностей»

7 липня 2018 року в м. Барі, перед базилікою святого Миколая, Папа Франциск скерував своє слово до зібраних в День Молитви та призадуми за мир на Близькому Сході.

читати текст повністю

«Пророк буває без пошани лише у своїй батьківщині», та молитва «Ангел Господній».

8 липня 2018 року, у Ватикані на площі Св.Петра, Папа Франциск перед молитвою «Ангел Господній». Скерував до вірних своє навчання, фрагментом з Євангелія святого Марка, про неприйняття та недовірства до Ісуса в Назареті, Його ж земляками. Та провів паралелі з нашим часом, на скільки ми віримо і приймаємо Христа?

Після молитви «Ангел Господній», намісник Петра подякував учасникам Дня Молитви про молитву за мир на Близькому Сході, та нагадав, що ця неділя липня є згадуваною як «неділя моря».

читати текст повністю

читати текст повністю

Опрацювала Зеновія Щербініна, за матеріалами vaticannews.va