slider-1 slider-4

«Любіть свої ворогів і тих, що вас переслідують»

19 червня 2018 року, у Домі Святої Марти, Папа Франциск під час Св. Меси проголосив проповідь про любов до тих, «хто хоче нас знищити», про прощення та молитву.

читати текст повністю

Папа Франциск прибув до Женеви

21 червня 2018 року, приблизно о 10 год. місцевого часу, Святіший Отець прибув до Швейцарії, щоб взяти участь у святкуванні 70-ї річниці Всесвітньої Ради Церков.

читати текст повністю

Проповідь у Женеві

21 червня 2018 року, на одноденній зустрічі у Швейцарії, Папа Франциск у своїй проповіді звернув увагу на молитву «Отче наш», зазначаючи такі тези: Отець, хліб, прощення.

читати текст повністю

Папа спілкується з журналістами на борту літака

21 червня 2018 року, Папа Франциск, повертаючись приблизно о 20.00 з Женеви до Риму, за традицією спілкувався з журналістами на борту літака, де головними були такі теми: молодь, мігранти, діалог.

читати текст повністю

Пленарна Асамблея R.O.A.C.O. у Ватикані

22 червня 2018 року, під час загальної аудієнції Папа Франциск приймав учасників 91-ї Пленарної Асамблеї R.O.A.C.O. (Рада Організацій, що допомагають Східним Католицьким Церквам), яка відбувалася у Римі з 19 по 22 червня 2018 року з нагоди 50-річчя свого заснування.

читати текст повністю

Папа Франциск зустрівся з місіонерами вербістами

22 червня 2018 року Папа Франциск зустрівся з учасниками Генеральної Капітули Товариства Божого Слова та зосередився на довірі до Бога, звіщенні Євангелія та братерській любові.

читати текст повністю

Народження Йоана Хрестителя та молитва «Ангел Господній»

25 червня 2018 року, у Ватикані на площі Святого Петра, Папа Франциск перед молитвою «Ангел Господній» вказав вірним на народження Йоана Предтечі, де в Бога немає нічого неможливого. Після молитви до Пресвятої Богородиці Папа згадав парагвайську блаженну монахиню кармелітку Марію Фелісію від Ісуса.

читати текст повністю

Опрацювала Зеновія Щербініна, за матеріалами vaticannews.va