slider-1 slider-4

 

«Просімо благодаті відчувати голод Бога, ніколи не пересичуючись тим, що Він приготував для нас»

3 червня 2018 року, Папа Франциск очолив Святу Месу з нагоди урочистості Найсвятішого Тіла і Крові Христа в парафії Святої Моніки в Остії, приморського містечка Папської дієцезії.

читати текст повністю

«Божі благодаті отримуємо для того, щоб ділитися ними з іншими»

6 червня 2018 року, під час загальної аудієнції, Папа Франциск виголосив своє навчання на тему: «Для зростання Церкви» – третьої катехези стосовно таїнства Миропомазання. Наприкінці Святої Меси Єпископ Риму заохотив вірян молитися до Найсвятішого Серця Ісуса за священників.

читати текст повністю

читати текст повністю

Папа Франциск зустрівся з космонавтами у Ватикані

8 червня 2018 року Папа Франциск мав зустріч з членами довготривалого екіпажу Міжнародної космічної станції, з якими спілкувався під час телемосту 26 жовтня 2017 року.

читати текст повністю

«Ми отримали землю від Творця, як дім – сад, не передаваймо її майбутнім поколінням, як здичавіле місце»

9 червня 2018 року Папа Франциск зустрівся з представниками міжнародних енергетичних корпорацій, темою зустрічі було: «Енергетичний перехід і турбота про спільний дім».

читати текст повністю

Книжники та гріх проти Святого Духа. «Ангел Господній». Хто є матір’ю та братом Христа?

10 червня 2018 року на площі Святого Петра Папа Франциск перед молитвою «Ангел Господній» скерував навчання до вірних, що зібрались на площі, коментуючи фрагмент з Єванелія св. Марка про книжників та про «нову родину» Христа.

читати текст повністю

Опрацювала Зеновія Щербініна, за матеріалами vaticannews.va