slider-1 slider-4

 «Молімося одні за одних»

30 травня 2018 року, Папа Франциск прийняв делегацію Російської Православної Церкви, та вже 2 червня було оприлюднено слова Святішого Отця під час цієї зустрічі.

читати текст повністю

«Пресвята Євхаристія вміщає ввесь смак слів та жестів Ісуса, смак його Пасхи та свіжість Його Духа»

31 травня 2018 року, Папа Франциск з нагоди урочистого свята Найсвятішого Тіла і Крові Христа, відновлює звичай свого попередника блаженного Папи Павла VІ, а саме – богослужіння в різних частинах дієцезії.

читати текст повністю

«Будьте відважними та мужніми в місії, співпрацюючи зі Святим Духом»

1 червня 2018 року, Папа Франциск, говорив про виклики, які стоять перед Папськими Місійними Організаціями, приймаючи учасників їхньої Загальної асамблеї.

читати текст повністю

«Людська особа повністю самореалізується лише тоді, коли любить і посвячується іншим»

2 червня 2018 року, в залі Павла VІ, Папа Франциск прийняв членів Італійської Спілки боротьби з м’язовою дистрофією, подякувавши за безкорисливу працю та наголосивши на цінності кожного людського життя.

читати текст повністю

Свято Божого Тіла – це таємниця захоплення Христом, а також школа конкретної любові

3 червня 2018 року, перед молитвою «Анел Господній», Папа Франциск звернув увагу на Тіло та Кров Христа, яка проливається за багатьох, після молитви до Богородиці, та загального благословення, Святіший Отець заохотив вірних вшанувати оплесками нову блаженну сестру Марію Крочіфіссу.

читати текст повністю

Опрацювала Зеновія Щербініна, за матеріалами vaticannews.va