slider-1 slider-4

 «Церква, яка є матір’ю»

21 травня 2018 року, під час Святої Меси в каплиці Дому Святої Марти Папа Франциск звернув увагу на Марію як на Матір Ісуса та Матір святої Церкви. Це вперше проголошене свято Пресвятої Марії, Матері Церкви, – після оприлюдненого у березні цього року декрету «Ecclesia Mater».

читати текст повністю

Делегація українських військових у Ватикані

23 травня 2018 року, на загальній аудієнції Папа Франциск привітав делегацію військових з України, які прибули до Ватикану, молився за мир в Україні, та запевнив прибулих у своїй подальшій молитві в цьому намірі.

читати текст повністю

Здорова сім’я є вирішальною для майбутнього світу та Церкви

25 травня 2018 року, в залі Павла VІ у Ватикані на приватній аудієнції Папа Франциск прийняв персонал римського департаменту римської поліції та представників центральної дирекції охорони здоров’я з їхніми родинами й постраждалими від терористів. У розмові Папа вказав на сім’ю як на першу спільноту.

читати текст повністю

Папа Франциск зустрівся з патріархом Константинопольським

26 травня 2018 року, Папа Франциск прийняв патріарха Вартоломея І, який напередодні відвідав Бенедикта ХVІ, та брав участь у конференції.

читати текст повністю

«Сенс життя полягає саме в безмежній і конкретній любові Отця, Сина та Святого Духа»

27 травня 2018 року, перед молитвою «Ангел Господній», Папа Франциск проголосив своє повчання приурочене святу Пресвятій Трійці. Після молитви Святіший Отець згадав сестру Леонеллу Зґорбаті, яку напередодні Церква проголосила блаженною; а в молитві з вірними просив за мир у Африці.

читати текст повністю

Опрацювала Зеновія Щербініна, за матеріалами radiovaticana.va