slider-1 slider-4

 Представники дхармічних релігій у Ватикані.

16 травня 2018 року, Папа Франциск прийняв учасників Конгресу «Дхарма і Лоґос. Діалог і співпраця в складну епоху» на загальній аудієнції, який у Римі організувала Папська Рада міжрелігійного діалогу.

читати текст повністю

Загальною метою всієї дипломатії має стати розвиток і співпраця задля спільного добра

17 травня 2018 року, Папа Франциск прийняв вірчі грамоти, акредитованих при Святому Престолі Надзвичайних та Повноважних Послів з різних країн.

читати текст повністю

Христос дає три вказівки для Петра: «Люби Мене, паси довірених вірних та готуйся до хреста»

18 травня 2018 року, в каплиці Дому Святої Марти, Папа Франциск під час Святої Меси, у своїй проповіді взяв до уваги фрагмент з Євангелія: «Симоне Йонин! Чи любиш Мене більш, ніж оці?» (Йн 21,15).

читати текст повністю

«Святий Дух перемінює світ»

20 травня 2018 року, у неділю, з нагоди урочистості П’ятдесятниці, в базилиці Святого Петра Папа Франциск очолив Святу Месу, у якій звернув увагу на силу Святого Духа, який перемінює серця.

читати текст повністю

«Святий Дух є джерелом святості, яка не є привілеєм небагатьох, але покликанням усіх»

20 травня 2018 року перед молитвою «Царице Неба» Папа Франциск, скерував своє повчання до вірних зібраних на площі Святого Петра, а після закінчення молитви до Пресвятої Богородиці, Святіший Отець звернувся із закликами щодо ситуації в Святій Землі та Венесуелі. Він також подякував дітям – місіонерам, оскільки 19 травня святкували уже 175-річчя від часу утворення Організації Місіонерського Дитинства.

читати текст повністю

Опрацювала Зеновія Щербініна, за матеріалами radiovaticana.va