slider-1 slider-4

 

Четверта зустріч ХІV Звичайної Ради Генерального Секретаріату Синоду Єпископів

7- 8 травня у Ватикані відбулася зустріч Синоду Єпископів, працю якої очолив Папа Франциск, мова йде про орган, який допомагає у приготуванні ХV Звичайної асамблеї Синоду Єпископів, на тему: «Молодь, віра та розпізнавання покликання», яка відбудеться в жовтні цього року у Ватикані.

читати текст повністю

«Чувати, молитися й постити, бо саме так перемагаємо спокусу»

8 травня 2018 року, в Домі Святої Марти під час Меси, Папа Франциск проголосив проповідь на підставі того фрагменту з Євангелія, у якому йдеться «про засудженого князя цього світу», у якій звернув увагу, що треба остерігатись діалогу з дияволом, бути пильними і боротися з ним словами Євангелія, молитвою та постом.

читати текст повністю

Папа Франциск відвідував центральний регіон Тосканії.

10 травня 2018 року, Папа Франциск прибув у селище – спільноту Номадельфію, що означає в перекладі: «братерство є законом», члени якої живуть за прикладом перших християн, описаних в Діяннях Апостолів. Після чого він відвідав ще одне містечко Лопп’яно – «цитадель» міжнародного руху Фоколярі.

читати текст повністю

Папа Франциск про книгу Бенедикта ХІV «Визволити свободу. Віра і політика в третьому тисячолітті»

11 травня 2018 року, в Римі відбулася презентація книги Йозефа Рацингера, попередника Папи Франциска. Святіший Отець прокоментував цю книгу, вказуючи: «аби захистити людину від ідеологічних маніпуляцій влади, крайньою межею послуху державі повинен бути послух людини Богові».

читати текст повністю

«Ангел Господній»; солідарність з християнами Індонезії; та вітання матерів

13 травня 2018 року, Папа Франциск, на площі Св. Петра, з великою кількістю вірян молився «Ангел Господній», а після молитви просив у Бога за постраждалих в Індонезії від теракту, та про мир. Він також звернув увагу на медіа, закликаючи, щоби вони завжди правдиво висвітлювали події і привітав оплесками матерів з нагоди Дня матері.

читати текст повністю

Опрацювала Зеновія Щербініна

За матеріалами radiovaticana.va