slider-1 slider-4

Існує добра та лиха допитливість

30 квітня 2018 року в Домі Святої Марти, під час ранкової Святої Месси, Папа Франциск, у проповіді, взявши до уваги фрагмент з Євангелія про розмову Ісуса з учнями, вказав на так звану допитливість. Він наголосив на різниці між доброю допитливістю, яка розвиває людину, та лихою цікавістю – пліткою і також вказав на благодать, якою є відкритість серця на Святого Духа.

читати текст повністю

Жити, зануреними в любові Пресвятої Трійці

2 травня 2018 року, з нагоди загальної аудієнції, Папа Франциск, скерував своє повчання до вірних, в якому говорилось про Хрещення, відречення від сатани, та про віру до Бога.

читати текст повністю

Передавання віри – це утвердити серце у вірі в Ісуса Христа

3 травня 2018 року у Домі Святої Марти. Папа Франциск, під час Св. Меси проповідував на підставі фрагменту з читання Послання св. Павла до Коринтян, та вказав на передавання віри через любов.

читати текст повністю

Візит Папи Франциска до Папської Церковної Академії

3 травня 2018 року відбувся приватний візит Папи Франциска до Папської Церковної Академії – навчального закладу. Ця Академія налічує 35 священиків, які готуються до дипломатичної служби в різних куточках світу. Святіший Отець вказав на три фундаменти папської дипломатії: конструктивний, духовний та священицький.

читати текст повністю

50-річчя прибуття Неокатехуменальної Дороги до Риму

5 травня 2018 року, на околиці Риму, у Тор Верґата, відбулася святкова зустріч Папи Франциска з Неокатехуменами з усього світу. У цій зустрічі взяло участь приблизно 150 тис. учасників з нагоди 50-річчя. З України прибуло приблизно 800 учасників: єпископи, священники, та миряни.

читати текст повністю

«Щоб ви любили один одного, як Я вас полюбив», та молитва «Царице Неба»

6 травня 2018 року на площі Святого Петра, перед молитвою «Царице Неба», Папа Франциск, скерував свою промову до вірних, вказуючи на любов Господа, який перебуває в Євхаристії. Після молитви, вділивши благословення, Папа Франциск згадав недавно беатифіковану Клару Фей, заохочував молитись за населення ЦАР, про припинення насильства, та спільне будування миру.

читати текст повністю

Опрацювала Зеновія Щербініна, за матеріалами radiovaticana.va