slider-1 slider-4

 

Первісна Церква була Церквою, що перебуває в русі

24 квітня 2018 року, в каплиці Дому Святої Марти, папа Франциск під час Св. Меси промовив проповідь, що стосувався фрагменту Євангелія від Йоана, щоб ми не закривались на Святого Духа.

читати текст повністю

Хрещення – дар Святого Духа

25 квітня 2018року, на загальній аудієнції, Папа Франциск виголосив повчання з нагоди Пасхального періоду, про таїнство Хрещення, через яке Господь просвічує та спонукає прийняти віру.

читати текст повністю

Небо буде зустріччю з Богом

27 квітня 2018 року, в Домі Святої Марти, Папа Франциск навчав у своїй проповіді фрагментом з Діянь Апостолів про вірність обітниці, яку дав нам Господь, про Воскресіння.

читати текст повнстю

Міжнародна конференція «Unite to Cure»

28 квітня 2018 року, в залі Павла VI, Папа Франциск приймав учасників Міжнародної конференції «Unite to Cure» (Єднатися, щоб зціляти), яка проходила з 26 по 28 квітня у Ватикані.

читати текст повністю

«Царице Неба», та плід виноградної лози.

29 квітня 2018 року, на площі Св. Петра перед молитвою «Царице Неба», Папа Франциск навчав вірян про перебування в Господі та принесення плоду через милосердну любов до ближнього.

Після молитви «Царице Неба», Папа згадав мирянку, яка допомагала хворим, Анну Хшановську, яку беатифікували в Кракові, вказавши на неї як на приклад до наслідування. Та вкотре просив в молитві про мир у Сирії та в усьому світі.

читати текст повністю

Опрацювала Зеновія Щербініна, за матеріалами radiovaticana.va