slider-1 slider-4

 Очистити своє життя від будь-якої корисливості

16 квітня 2018 року у Домі Святої Марти Папа Франциск промовив проповідь на підставі Євангелія Йоана, де деякі люди йшли за Ісусом задля корисливої мети, щоб насититись, після того як побачили чудо розмноження хліба (Йн 6, 26-27). Папа поставив приклад постать св. Степана, який йшов за Господом безкорисливо, не боячись віддати свого життя (Діян 6,10).

читати текст повністю

Справжнній пророк, пророк – надії

17 квітня 2018 року Папа Франциск у проповіді в Домі Святої Марти, говорив про пророка, який не докоряє, а вміє давати надію, та навіть плаче над своїм невірним народом, вказуючи на постать св. Степана з Діянь Апостолів, якого каменують перед синедріоном (Діян 1, 51).

читати текст повністю

Хрест – це ознака, яка виявляє те, ким ми є

18 квітня 2018 року у Ватикані на загальній аудієнції, ведучи цикл катехез щосереди, Папа Франциск вказав на таїнство Хрещення, на те, яким важливим є це духовне з’єднання з Христовою Церквою.

читати текст повністю

Неділя Доброго Пастиря

22 квітня 2018 року в базиліці Святого Петра, під час Святої Меси, Папа Франциск уділив пресвітерське рукоположення шістнадцятьом дияконам, одинадцять з яких належать до Римської дієцезії.

читати текст повнстю

«Царице Неба» та Всесвітній день молитви

22 квітня 2018 року на площі Святого Петра, Папа Франциск привітав мирян, паломників із різних куточків світу, та перед молитвою «Царице Неба», навчав у своїй промові про силу «імені Ісуса».

Після молитви Папа звернувся з закликом щодо ситуації в Нікарагуа та сказав кілька слів про Всесвітній день молитви, темою якої є: «Почути, розпізнати Господнє покликання та жити ним». На завершення Святіший Отець подякував Богу за нових священників, яких висвятив, та вділив усім зібраним благословення.

читати текст повністю

опрацювала Зеновія Щербініна, за матеріалами radiovaticana.va