slider-1 slider-4

Одруження на борту літака

На висоті майже 1100 метрів, 18 січня цього року, стюард Карлос Соффарді Еллоріага та стюардеса Паула Подест Руїс уклали таїнство Подружжя, а благословив їм Папа Франциск, під час перельоту із Саньтьяго-де-Чилі до Ікке. «Це неймовірна радість для нас, одружитися в присутності Папи», – прокоментував Соффарді.

читати текст повністю

Євангеліє – це постійний заклик до радості

18 січня 2018 року у чилійському портовому місті Ікке, під час Святої Меси, роздумуючи над фрагментом з Євангелія про чудо в Кані Галілейський, Папа звернув увагу на радість яка відчувається від самого початку Євангелія, це радісне «Так» Марії, це зустріч з Єлизаветою. Також Святіший Отець наголосив, що чилійський народ живе в такій радості, і тому Марія завжди бачить потребу «браку вина», та просить свого Сина про чудо.

 читати текст повністю

Папа попрощався з Чилі

18 січня цього року в місті Ікке, наприкінці Святої Меси, Папа Франциск в прощальній промові подякував Президентові Мішель Бачилет, усім, хто уможливив цей візит, усім волонтерам. Привітав паломників, особливо зі своєї батьківщини Аргентини.

На завершення намісник Петра просив Господа зглянутись на віру цього народу й дарувати мир та єдність.

читати текст повністю

Амазонський «Маленький принц».

Це назва дитячого осередку, де знайшли підтримку діти з неблагополучних сімей та безпритульні діти з «покаліченими серцями». Папа Франциск відвідав цей осередок після зустрічі з Амазонцями 19 січня цього року в Пуерто Мальдонадо. Звертаючись до дітей Папа просив пробачення за дорослих, за мало приділену добру увагу, та на прикладі Малого принца побажав залишатися вартовими, що освітлюють ніч, зі своєю амазонською ідентичністю.

читати текст повністю

«Мати милосердя й надія».

Під час Марійного богослужіння на центральній площі м. Трухільйо в Перу, 20 січня цього року, Папа Франциск коронував чудотворну статую Пресвятої Діви Надбрамної з Отуско, якій надав титул «Мати милосердя та надії». Прочан Папа закликав не забувати про «Двері Милосердя», якими також є Пресвята Марія. Та через Марію і її любов бачити в жінках, матерях, бабусях рушійну силу сімей та народів.

читати текст повністю

Клявзура не ув’язнює і не звужує серце, але «розширює завдяки взаєминам з Господом»

21 січня цього року в Перу відбулася зустріч Папи з затворницькими монахинями та з монахинями інших монастирів у контемплятивному монастирі Сестер Назаретянок у Лімі, при санктуарії Господа Чудес. Папа Франциск просив монахинь молитися про єднання у Церкві, про єдність у вірі, надії та любові.

читати текст повністю

Папа Франциск з промовою до молоді Перу: «Ісус розраховує на тебе»

У неділю 21 січня 2018 року, на площі перед архієпископським палацом в Лімі, зібралась молодь, щоб з Папою помолитись «Ангел Господній». Звертаючись до молоді, Папа промовив, що Господь любить кожного таким яким він є, без «фотошопу серця». Прикладом може бути святий Мартіно де-Порреса, який, попри невдачі, як вважали інші, довіряв Господу, є ще багато прикладів сучасних святих, які надихають і вчать довіряти Богу.

читати текст повністю

Прощання Папи Франциска в Перу

21 січня 2018 року, на аеродромі «Lаs Palmas», відбулася заключна Свята Меса, очільником якої був Папа Франциск, і на якій зібралося 1 млн. 300 тис. людей. Папа звернувся до вірних, коментуючи біблійне читання про покликання пророка Йони, який йде пророкувати та навертати, та фрагмент з Єванелія, що показує Ісуса, який іде до Галілеї, до поган. На завершення Папа говорив про сміливих та справжніх свідків, яких потребує Господь.

Подякувавши всім організаторам, паломникам, вірним, додав що Перу – земля надії, й побажав надалі залишатись цією надією, та не боятися бути святими ХХІ ст.

читати текст повністю

Опрацювала Зеновія Щербініна, за матеріалами radiovaticana.va