slider-1 slider-4

Слухаймо голос сумління

Під час першої загальної аудієнції 3 січня, Папа Франциск говорив про акт покаяння, про те наскільки ми визнаємо наші гріхи перед Богом, про митаря та Лазаря. Це недбальство, коли ми кажемо: «що нікому не причинили зла», коли через страх чи сором вказуємо на інших, не помічаючи своєї провини.

читати текст повністю

Папа Франциск привітав християн східного обряду з Різдвом Христовим

6 січня, після молитви «Ангел Господній», Папа привітав всіх християн католиків та православних, які святкують Різдво за юліанським календарем. Також додав привітання православним коптам та Тавадросу ІІ (коптійському Патріарху) з нагоди посвячення кафедрального собору в Каїрі.

читати текст повністю

Звернення до вчителів католиків

У зустрічі з членами Італійської Асоціації Вчителів Католиків, 5 січня 2018 року, Папа Франциск звернув увагу на відновлення виховного союзу між дітьми та підлітками, який на жаль втрачений з часом. Школа, сім’я, екологічне навчання, – це перші основи навчання, у яких повинна відбуватись співпраця з батьками, щоб діти дихали «людянішим та здоровим» повітрям.

читати текст повністю

Ісусова зоря запрошує

6 січня під час Святої Меси в базиліці Святого Петра, з нагоди урочистості Богоявлення, Папа Франциск виголосив проповідь про Волхвів, які спрямували свій шлях до Бога, на правду, яку побачили у «ясній зорі», що вказувала дорогу народження Дитяти.

Чи ми бачимо «Господню зорю» і йдемо за нею, чи на шляху маємо час для іншої особи?

читати текст повністю

Папа Франциск охрестив немовлят

У Ватикані, 7 січня, у свято Господнього Хрещення, у Сикстинській каплиці Апостольського Палацу, Папа охрестив та приєднав до Христової Церкви 34-х немовлят. Через благодать Духа Святого віра невпинно передається з покоління в покоління.

читати текст повністю

Дар Святої Тайни Хрещення

Перед молитвою «Ангел Господній», 7 січня, Папа звернув увагу вірян на покору Ісуса, який не маючи гріха занурюється у ріку Йордан, даючи нам приклад Хрещення, Святий Дух діє в Ісусі, Він так само діє і в нас. Тому питаймо батьків та хресних, коли саме ми отримали цей дар, і пам’ятаймо цей день.

читати текст повністю

Опрацювала Зеновія Щербініна, за матеріалами http://uk.radiovaticana.va