slider-1 slider-4

21 грудня 2017 року. Будьмо радісними християнами.

У каплиці Ватиканської резиденції «Дім Святої Марти» Папа Франциск наголосив,щоб ми перебували в радості яка випливає з серця, бо Господь пробачає нам наші гріхи через правдиве покаяння, і тому треба крокувати далі, не сумніваючись у його любові до нас. «Бог є Богом прощення», - наголосив Римський Понтифік.

читати повний текст

24 грудня 2017 року. «Ось я слугиня Бога», «Ангел Господній», та молитва та заклик про дар миру.

Перд молитвою «Ангел Господній» Папа звернув увагу на покору Марії та її готовність служити Небесному Отцю, стати матір’ю Ісуса, Бога-людини,і до того ж згодитися на вбоге і покірне життя, не виставляючись на показ і не шукаючи похвали. Папа Франциск побажав і нам брати взяти покору Марії за приклад.

Після молитви «Ангел Господній» Святіший Отець закликав з нагоди Різдва Христового, аби священники, богопосвячені люди та миряни, що постраждали від конфліктів та наслідків війни, могли повернутися до своїх домівок.

читати повний текст

24 грудня 2017 року. Різдвяна проповідь Папи у Ватикані.

Нічна урочиста меса відбулася в базиліці Святого Петра.

У зв’язку з переписом, Святе Сімейство було змушене вирушити до Вифлеєму, надходить час народження Дитяти, і місце знаходиться лише у стайні, бо не було місця серед своїх. Порівнянням таких родин зараз є всі ті, які змушені залишити свій край, та шукати прихистку в інших землях, у чужих людей. Тож Папа Франциск закликає, щоб не бути байдужими, і допомогти цим людям, наче Святому Сімейству з Назарета.

читати повний текст

25 грудня 2017 року. “Urbi et Orbi,та молитва за Україну.

З лоджії базиліки Святого Петра, у своєму різдвяному посланні Папа просив в молитві про мир для України. Він заохотив побачити в кожній дитині маленького Ісуса, де діти в наш час в країнах, де йдуть війни, змушені важко працювати, їх вербують до війська, вони також стають легкою здобиччю для торгівців людьми.

Тільки любов Дитятка Ісус, який стає людиною, може допомогти нам залишатись гідними людьми, та з любов’ю будувати майбутнє всіх дітей.

читати повний текст

 

Опрацювала Зеновія Щербіна за матеріалами http://uk.radiovaticana.va