slider-1 slider-4

Весна — час сесій, напружена пора для студентів. Усім, хто складає іспити, зичимо успіхів та опіки св. Рити, яка дієво підтримує учнів та студентів.

Ця коротка молитва може стати міцною підпорою для вас у час екзаменаційного випробування.

Для Бога немає нічого неможливого, і для Його друзів — святих — так само, бо Він щедро уділяє їм свою міць. Свята Рита Кассійська (Рита з Кашії) вважається покровителькою справ складних і безнадійних (сподіваємось, у тебе ситуація з іспитами не безнадійна!). певна річ, що жоден іспит не буде складений чарівним чином, сам собою. Згодяться набуть знання і знадобиться посилена підготовка. Але хороша молитовна покровителька охоче підтримає тих, хто звертається до неї по допомогу в боях, пов’язаних з опануванням науки. Ретельно працюючи, ми можемо ще й гарантувати собі допомогу з небес!

Молитва студента

О Боже вічний і прекрасний, Ти обдарував створіння гармонією та всілякими благодатями. Ти — джерело світла і надії. Ти наповнив наш розум ясністю віри. Будь ласкавий наповнити мій розум світлом Твоєї мудрості, так аби я вмів розсіяти сумніви та гріх. Ти, який робиш прекрасною мову немовлят, повчи й мій язик, і обдаруй мої вуста Твоїм благословенням. Дай мені проникливість у розумінні, вмілість у навчанні, легкість у поясненні.

Непорочна Діво Маріє, Престоле Мудрості, будь мені посередницею! Заступайся за мене також і ти, свята Рито Касійська, аби, проваджений світлом віри, я міг прямувати до того джерела мудрості, яким є страх Божий, і так дійти до християнської досконалості. Амінь.

Отче наш… Радуйся, Маріє… Слава Отцю…

Переклад CREDO за матеріалами: Stacja7